Geri Dön

Seyhan’dan 3 ayrı noktada tenis kursu

Seyhan’dan 3 ayrı noktada tenis kursu

Seyhan’dan 3 ayrı noktada tenis kursu

ADANA,(DHA)- SEYHAN Belediyesi, 3 ayrı noktada tenis kursları açtı.
Sportif faaliyetlere önem veren ve gençlerin spora yönelmeleri konusunda imkanları seferber eden Seyhan Belediyesi şimdi de 3 ayrı noktada tenis kursları açtı. Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay’ın direktifleri doğrultusunda Akkapı Tenis Kortu, Füze Selami Tesisleri ile Gürselpaşa Tenis Kortu’nda haftanın belirli günleri yapılan kurslar ücretsiz olarak gerçekleşmekte.
‘KURSLARIMIZ ÜCRETSİZDİR’
Göreve geldikleri ilk günden bu yana spora ve sporcuya çok büyük önem verdiklerini belirten Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, şöyle konuştu:
“İlçemiz sınırları içerisinde yer alan ve belediyemize ait olan 3 ayrı spor tesisimizde haftanın belirli günleri uzman hocalarımız nezaretinde gerçekleşen kurslarımız 7-14 yaş grubu arasında olup ücretsizdir. Pandemi kurallarına uygun bir şekilde yapılan kurslarımıza ilgi büyük. Geleceğin başarılı tenisçilerini yetiştirmeye kararlıyız. Tenis öğrenmek isteyen, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız velileri nezaretinde spor tesislerimize başvuruda bulunabilirler. Pandemi nedeniyle kontenjanlarımız sınırlıdır” dedi.

FOTOĞRAFLI

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber