Geri Dön

Yüreğir, Adana Demirspor pankartları ile donatıldı

Yüreğir, Adana Demirspor pankartları ile donatıldı

Yüreğir, Adana Demirspor pankartları ile donatıldı

ADANA,(DHA)- TFF 1'inci Lig’de Büyükşehir Belediye Erzurumspor galibiyetinin ardından lugde ikinci sıraya yükselen Adana Demirspor’u tebrik eden Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Yüreğir’i destek pankartlarıyla donattırdı. 'Geliyoruz şimdi onlar düşünsün' yazılı Adana Demirspor pankartlarını asan Kocaispir’e sporseverler korna çalıp destek oldu.
Koronavirüs tedbirleri kapsamında ara verilen ligin yeniden başlamasının ardından yaptığı 3 maçı da kazanan Adana Demirspor, Büyükşehir Belediye Erzurumspor karşısında aldığı galibiyetle puanını 54'e yükseltti. 57 Puanlı lider Hatayspor’un ardından ikinci sıraya yükselen Adana Demirspor, 25 yılın ardından Süper Lig'e yükselme şansını artırarak Adanalılara büyük sevinç yaşattı. Ligde normal sezonun tamamlanmasına 3 hafta kala Süper Lig'e doğrudan yükselecek ilk 2 takım potasına girmeyi başaran Adana Demirspor’u kutlayan Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Yüreğir’i üzerinde “Geliyoruz şimdi onlar düşünsün” yazan Adana Demirspor destek pankartları ile donattırdı.
Adana’nın Süper Lig’i hak ettiğini belirten Başkan Kocaispir, “Şehrimize bu heyecanı yaşatan Adana Demirspor’umuzu yürekten kutluyorum. Ben inanıyorum kalan son 3 maçı da alarak direk Süper Lig’e çıkacağız. Uzun zamandır Süper Lig’de bir takımızız yok. Allah’ın izni ile buradan geri dönüş yok. Son 3 Maçımız. Bu hafta Altay maçımız var orada olacağız yine. Biz de Yüreğir’imizin bütün sokaklarını, caddelerini Adana Demirspor’umuza destek pankartları ile donattık. O sene bu sene diyor, bu yıl Süper Lig’e çıkıyoruz inşallah” diye konuştu.

FOTOĞRAFLI

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber