Geri Dön
BesniBesni kaymakamı Nazlı Demir, köy ziyaretlerini gerçekleştirdi

Besni kaymakamı Nazlı Demir, köy ziyaretlerini gerçekleştirdi

Besni kaymakamı Nazlı Demir, köy ziyaretlerini gerçekleştirdi

Besni kaymakamı Nazlı Demir, köy ziyaretlerini gerçekleştirdi

Mustafa ÖNDOĞAN/BESNİ (Adıyaman),(DHA)- ADIYAMAN’ın Besni ilçe kaymakamı Nazlı Demir, köyleri ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını dinledi.
Besni Kaymakamı Nazlı Demir, bir dizi incelemelerde bulunmak üzere ilçeye bağlı Pınarbaşı ve Çorak köyünü il genel meclisi üyeleri Ramazan Durmuş, Aydın Arslan ve Mehmet Kılınç ve Milli Eğitim Müdürü Mehmet Demirel ile birlikte, köylere yapımı devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Köy muhtarları ve köylülerin sorunlarını dinleyen Besni Kaymakam Nazlı Demir'köylüler  tarafından kurban keserek karşıladı.
Ziyarette sorunları yerinde inceleyen ve çalışmalara devam ettiklerini ifade eden Kaymakam Nazlı Demir, "İl Genel Meclisi üyesi ve kurum amirlerimizle birlikte köylerimizi ziyaret ederek halkımızın sorunlarını ve yapımı devam eden çalışmaları yerinde inceledik. Sorunları tespit ederek çözüm noktasında hızlı ve ivedi şekilde çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz. Bizleri karşılayan köy halkına gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz."dedi.
FOTOĞLAFLI

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber