Geri Dön
AdıyamanDEKAN, ÖZTÜRK GÖREVİNE BAŞLADI

DEKAN, ÖZTÜRK GÖREVİNE BAŞLADI

DEKAN, ÖZTÜRK GÖREVİNE BAŞLADI

Adıyaman Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Öztürk görevine başladı
Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Öztürk, Yükseköğretim Genel Kurulu kararı ile Adıyaman Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı olarak atandı. Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü, Üniversite Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte 7 Temmuz 2014 tarihinde görevine başlayan Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Öztürk’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.
Ziyarette Rektör Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü, şunları ifade etti: “Üniversitemiz Tıp Fakültesi Dekanlığına atanan Prof. Dr. Mustafa Öztürk, 7 Temmuz itibariyle görevine başladı ve artık Üniversitemiz için çalışıyor. Hocamız bir süre önce Yükseköğretim Genel Kurulu tarafından alınan kararla Adıyaman Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığına atanmıştır. Üniversitemiz ve Adıyaman’ımız için hayırlı uğurlu olsun. Hocamızın Üniversitemiz ve Tıp Fakültemizin gelişimine çok büyük faydaları olacaktır. Değerli hocamıza yeni görevinde başarılar diliyor, tekrar hoş geldiniz diyorum” dedi.
Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Öztürk ise, “Akademik hayatımdaki bilgi ve tecrübelerimi Adıyaman Üniversitesi’nde değerlendirecek olmaktan dolayı mutluyum. Öncelikle Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü’ye bana bu görevi layık gördüğü için çok teşekkür ederim. Fakültemizde çok güzel bir kadro var. Sayın Rektörümüzün de desteğiyle iyi işler yapacağız. Adıyaman Üniversitesi Tıp Fakültesi, Araştırma ve Uygulama Hastanesi ile birlikte hem eğitim hem de sağlık hizmetleri bakımından bölgenin önemli merkezlerinden biri olacaktır” dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber