AnkaraMediamarkt'ın "Startup Challenge" Projesi İçin İçin Geri Sayım Başladı

Mediamarkt'ın "Startup Challenge" Projesi İçin İçin Geri Sayım Başladı

16.04.2018 - 12:14 | Son Güncellenme:

MediaMarkt, Türkiye’de başlattığı “MediaMarkt Startup Challenge” ile perakende sektörünü yeniden şekillendirmeye hazırlanıyor

Mediamarktın Startup Challenge Projesi İçin İçin Geri Sayım Başladı

İSTANBUL (AA) - MediaMarkt’ın perakende sektöründe inovasyonu hızlandıracak projesi Startup Challenge için geri sayım başladı.

Haberin Devamı

MediaMarkt açıklamasına göre, MediaMarkt, Türkiye’de başlattığı “MediaMarkt Startup Challenge” ile perakende sektörünü yeniden şekillendirmeye hazırlanıyor. İnovatif fikir ve uygulamaları hayata geçirmek üzere Türkiye’deki girişimcilerle başlatılan yarışmanın başvuruları 20 Nisan tarihine kadar devam ediyor.

Başvuruların değerlendirilerek, kriterlere en uygun görülen 10 girişim, 7 Mayıs’ta gerçekleşecek MediaMarkt Startup Challenge Day kapsamında sunum yapacak ve seçilen 3 girişim ödüllendirilecek. Dijitalleşmeyi iş süreçlerine adapte edebilen, geliştirdikleri inovatif fikir ve uygulamalarla yaratıcı çözümler sunan tüm girişimler, 20 Nisan 2018 tarihine kadar www.mediamarktstartupchallenge.com web sitesine tıklayarak projeye başvuru yapabilecek.