Geri Dön
AlanyaAlanya Belediyesi'nden üreticilere naylon desteği

Alanya Belediyesi'nden üreticilere naylon desteği

Alanya Belediyesi'nden üreticilere naylon desteği

Alanya Belediyesi'nden üreticilere naylon desteği

 

ALANYA, (DHA) - ALANYA Belediyesi, geçen günlerde kentte meydana gelen kötü hava koşulları ve fırtınadan zarar gören çiftçilere naylon desteği verdi. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, fırtınada seraları zarar gören üreticilere, 2.5 ton naylon teslim etti.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, fırtınada seraları zarar gören üreticileri unutmadı. Seraları zarar gören 25 üretici, Alanya Belediyesi ve Alanya Ziraat Odası'nın çalışmasıyla belirlendi. Hasar tespit çalışmalarının ardından Başkan Yücel'in talimatıyla naylonlar üreticilere teslim edildi. Başkan Yücel, Payallar ek hizmet binası önünde gerçekleştirilen organizasyonda seraları zarar gören üreticilere 2.5 ton naylon verdi.

'ÜRETİCİMİZİN YANINDAYIZ'

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, kentin can damarlarından olan üreticilerin her zaman yanında olduklarını vurguladı. Yücel, "Alanya Belediyesi olarak üreticilerimizin her zaman yanındayız. Bu zor günleri omuz omuza birlikte atlatacağız. Bugün fırtınadan zarar gören 25 üreticimize naylon desteği verdik" dedi. Alanya Ziraat Odası Başkanı Tahir Göktepe ve üreticiler desteğinden dolayısıyla Başkan Yücel'e teşekkür etti.

FOTOĞRAFLI

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber