Geri Dön
AntalyaBaşkan Tütüncü'den 100.Yıl Ortaokulu'na büyük destek

Başkan Tütüncü'den 100.Yıl Ortaokulu'na büyük destek

Başkan Tütüncü'den 100.Yıl Ortaokulu'na büyük destek

Başkan Tütüncü'den 100.Yıl Ortaokulu'na büyük destek

 

ANTALYA,(DHA) - KEPEZ Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 100. Yıl Ortaokulu'nu ziyaret ederek öğrencilere okul bahçesinin genişletilmesinden yağmurdan korunma alanlarına, yemek masalarından kütüphane masalarına, spor malzemelerine kadar birçok konuda müjde verdi.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Çamlıbel Mahallesi'ndeki 100. Yıl Ortaokulu'nu ziyaret etti. Öğrencilerin alkışları ve coşkusuyla okula giren Başkan Tütüncü'ye el emeği tablo hediye edildi. Öğrencilere seslenen Başkan Tütüncü, "Duydum ki, bazı istekleriniz varmış. Yemek yiyecek masallarınız yokmuş. Bahçenize yemek yiyeceğiniz masaları ben gönderiyorum. Oturma banklarınız yokmuş, onları da gönderiyorum. Yemek yerken yağmurdan korunacak yerde istiyormuşsunuz, onu da yaptırıyorum. Duydum ki, bahçenin biraz daha genişlemesini istiyormuşsunuz, onu da yaptırıyoruz" dedi.

OKUL KÜTÜPHANESİNİ GEZDİ

"Basketbol potası da ister misiniz?, Voleybol oynamak ister misiniz?" diye sorduğu öğrencilerden "Evet" cevabını alan Başkan Tütüncü, "Tamam o zaman, basketbol potalarınızda geliyor, voleybol filesi de geliyor. Futbol kalesi de geliyor. Duydum ki; spor malzemelerinizde eksikmiş, onların da hepsi geliyor" diye konuştu. Başkan Tütüncü, öğrencilere verdiği müjdeli haberlerden sonra okulu gezdi. Okul kütüphanesine de uğrayan Başkan Tütüncü, raflardaki kitapları inceledi, kütüphane de okuma masalarının olmadığını görünce, okul yönetimine "Kütüphanenin okuma masaları da bizden" diyerek, bir müjde daha verdi.

FOTOĞRAFLI

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber