Geri Dön

Kaymakam Çimşit'ten şehit ailelerine ziyaret

Kaymakam Çimşit'ten şehit ailelerine ziyaret

Kaymakam Çimşit'ten şehit ailelerine ziyaret

 

Adem DURMAZ/KORKUTELİ, (DHA)- KORKUTELİ Kaymakamı Ömer Çimşit, Kurban Bayramı dolayısıyla ilçede bulunan şehit ailelerini ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

Kaymakam Ömer Çimşit, İmrahor Mahallesi'nde bulunan şehit Sefa Taş, şehit Salih Papil, Uzunoluk Mahallesi'nde şehit Tuncay Arslan, Küçükköy Mahallesi'nde şehit Adem Yörük ve Aşağıpazar Mahallesi'nde bulunan 15 Temmuz şehidi Yasin Naci Ağaroğlu'nun ailelerini ziyaret etti. Ziyaretlere Korkuteli Askerlik Şubesi Başkanı ve Garnizon Komutan vekili Asteğmen Onur Alpaslan, İlçe Jandarma Karakol Komutanı Salih Dağdelen, Vakıf Müdürü Saliha Şahintürk de katıldı.

Şehit aileleriyle sohbet eden Kaymakam Ömer Çimşit, "Devlet olarak, canlarını seve seve ülkesi için feda eden aziz şehitlerimizin emanetleri olan ailelerinin yanındayız. Bizler aziz şehitlerimize minnet borçluyuz. Vatanını, milletini ve bayrağını korumak için canlarını veren, Peygamberlikten sonra gelen en yüce mertebeye erişen şehitlerimizin bizlere bıraktığı en değerli emanetler sizlersiniz. Bizler de bu emanete en iyi şekilde sahip çıkmayı kendimize şiar edindik. Kapımız sizlere 24 saat açıktır. Her zaman yanınızdayız. Ülkemizin birliğini ve bütünlüğünü, huzurumuzu ve kardeşliğimizi bozmak isteyenler emellerine asla ulaşamayacaktır. Allah, devletimize, milletimize, vatanımıza güç, kuvvet versin. Birlik ve beraberliğimizi daim eylesin" dedi.

Şehit aileleri, Kaymakam Çimşit ve beraberindeki heyete, ziyaretlerinden dolayı memnuniyetlerini dile getirerek, teşekkür etti.

İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Müdürlüğü personelleri de ilçede ve mahallelerde bulunan şehit ailelerine ziyarette bulundu.

FOTOĞRAFLI

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber