Geri Dön
ManavgatÇolaklı'ya sıcak asfalt

Çolaklı'ya sıcak asfalt

Çolaklı'ya sıcak asfalt

Çolaklı'ya sıcak asfalt

 

MANAVGAT, (DHA) - MANAVGAT Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Çolaklı Mahallesi turizm bölgesinde sıcak asfalt ve sathi kaplama çalışmaları ile yolları güvenli hale getirdi.

Belediye ekipleri, Çolaklı-Gündoğdu sınırında bulunan turizm çarşısındaki 3 bin 500 metrekarelik alana sıcak asfalt dökerken, Çolaklı merkezde bulunan turizm çarşısında ise 5 bin 200 metrekarelik alanda sathi kaplama gerçekleştirdi. Bölgeyi, birçok yerli ve yabancı ziyaretçinin kullandığını ve ticari faaliyetlerin oldukça yoğun olduğunu belirten esnaf, yol düzenleme çalışmalarından duydukları memnuniyeti belirterek, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen'e ve ekibine teşekkür etti.

Başkan Şükrü Sözen, turizm sezonu boyunca bölgeye gelen yerli ve yabancı misafirler ile esnafın artık daha güvenli ulaşım yapabileceğini söyledi. Başkan Sözen, “Manavgat'ımız turizmde marka kentlerden biri. Pandemi döneminde bile en çok turistin ziyaret ettiği iki ilçeden biridir Manavgat. Bu yüzden tüm turizm yollarımızın kullanılabilir olmasına özen gösteriyoruz. Bölgemize gelen turistlerin iyi anılarla Manavgat'tan ayrılması en büyük isteğimiz. Turizmimizin göz bebeği mahallelerimizden Çolaklı'da da bu amaçla yol düzenleme çalışmaları başlattık. Pek çok yolumuza sıcak asfalt dökerken, bazı bölgeleri de sathi kaplama asfaltla güzelleştirdik. Artık bölgedeki ulaşım daha güvenli ve modern. Bundan özellikle esnafımız çok memnun oldu. Kentimizi geleceğe taşıyacak olan çözüm odaklı hizmetlerimiz hız kesmeden devam edecektir. Yolumuz, bölge esnafımıza ve ziyaretçilerimize hayırlı olsun" dedi.

FOTOĞRAFLI

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber