Geri Dön
ManavgatSözen ailesi Covid-19'u atlattı

Sözen ailesi Covid-19'u atlattı

Sözen ailesi Covid-19'u atlattı

Sözen ailesi Covid-19'u atlattı

 

Mithat ABAKAN/MANAVGAT, (DHA)- MANAVGAT Belediye Başkanı Şükrü Sözen, eşi ve çocukları Covid-19 rahatsızlığını atlattı. Başkan Sözen, izolasyon sürecinin sona erdiğini duyururken, "Biz ailece bu hastalığın ne kadar fazla önemsenmesi gerektiğini bizzat yaşayarak öğrendik. Tüm vatandaşlarımızdan koronavirüs tedbirlerine mutlaka uymalarını bir kez daha önemle rica ediyorum" dedi.

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen'in eşi Hatice Sözen, kızı İrem Sözen, oğlu İbrahim Sözen ve kardeşleriyle diğer yakınlarının yapılan Covid-19 testleri pozitif çıktı. Başkan Sözen'in test sonucu negatif çıkarken temaslı olarak 10 günlük izolasyona alındı. Belediye Başkanı Şükrü Sözen, izolasyon süresince, evde odalarında karantinada olan eşi ve çocuklarının ihtiyaçlarını karşıladı. Önceki gün eşi ve çocuklarının yapılan Covid-19 testlerinin negatif çıkmasının ardından izolasyon sürecini sonlandıran Başkan Sözen, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla yaşadıkları süreci anlattı. Belediye Başkanı Şükrü Sözen paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

"Bir süredir Covid-19 tedavisi gören eşimin, çocuklarımın, kardeşlerimin, yeğenlerimin ve tüm diğer aile fertlerimizin bugün itibarıyla testlerinin negatife dönüştüğünü siz değerli hemşehrilerimle paylaşmak istiyorum. Sağlığın ve sevginin en büyük zenginliğimiz olduğu bilinciyle, ailece geçirdiğimiz bu zorlu süreçte bizlere destek olan siz değerli dostlarımıza ve hemşehrilerimize bir kez daha yürekten teşekkür ediyorum. Ayrıca ailemin tedavilerinin en hassas şekilde yapılmasını özveriyle sağlayan başta hastane yöneticileri, hekimleri ve çalışanları olmak üzere Manavgat'ımızda görev yapan tüm sağlık çalışanlarımıza ayırt etmeksizin sonsuz teşekkür ve minnetlerimi sunuyorum. Bu hastalıkla ilgili tedavi gören tüm vatandaşlarımıza bir an önce sağlıklarına kavuşmaları için acil şifalar diliyorum. Biz ailece bu hastalığın ne kadar fazla önemsenmesi gerektiğini bizzat yaşayarak öğrendik. Covid-19 Manavgat'ımızdan, ülkemizden ve tüm dünyamızdan uzak olsun. Bu vesileyle tüm vatandaşlarımızdan koronavirüs tedbirlerine mutlaka uymalarını bir kez daha önemle rica ediyor, tüm halkımıza sağlıklı, mutlu ve güzel günler diliyorum."

FOTOĞRAFLI

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber