Geri Dön

Uzunkale ve Tilkiler'e park

Uzunkale ve Tilkiler'e park

Uzunkale ve Tilkiler'e park

 

MANAVGAT, (DHA)- MANAVGAT Belediyesi, 'Her Mahalleye Bir Park' projesi kapsamında Uzunkale ve Tilkiler mahallelerinde modern birer park yapımına başladı.
Manavgat Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin yürüttüğü çalışmalarda, Uzunkale Mahallesi'ndeki parkta yürüyüş yolları, 2 kameriye, oyun grupları ve spor aletleri ve çöp kovaları projeye dahil edilerek bölge sakinlerinin hizmetine sunuldu. Tilkiler Mahallesi'nde yapımına devam edilen 500 metrekarelik park alanında ise piknik masaları, oyun grupları ve spor aletleri yer alacak.
Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, çocuklardan gelen istekleri geri çevirmemeye özen gösterdiklerini söyledi. Başkan Şükrü Sözen, "Manavgat Belediyemiz, kentimizde yaşayan bütün çocuklarımızın istek ve ihtiyaçlarını belirlenen plan dahilinde yapmaya devam ediyor. Uzunkale ve Tilkiler mahallelerimize yaptırdığımız modern parklarımız hayırlı olsun. Çocuklarımızın yüzündeki mutluluğu arttırmak için çalışmalarımız aynı doğrultuda hız kesmeden devam edecektir" dedi.

FOTOĞRAFLI

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber