Geri Dön
AntalyaTütüncü: Meslek odaları bize yol gösteriyor

Tütüncü: Meslek odaları bize yol gösteriyor

Tütüncü: Meslek odaları bize yol gösteriyor

Tütüncü: Meslek odaları bize yol gösteriyor

 

ANTALYA,(DHA) - KEPEZ Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, meslek odalarının fikirlerini çok önemsediklerini belirterek, “Onlar bilimin ışığında bize ışık çiziyorlar, yol gösteriyorlar ve yeri geldiğinde de dava yoluna başvurmak suretiyle kamunun zaman zaman yanlışlardan geri dönmesini sağlıyorlar" dedi.

Çevre Mühendisleri Odası Antalya Şubesi, 7'nci Meslekte Onur Yılı Töreni'nde konuşan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, meslek odaları ile birlikte beraberce şehri yönetmeyi çok önemsediklerini söyledi. Meslek Odalarının fikirlerinin, kanaatlerinin son derece önemli olduğuna değinen Başkan Tütüncü, “Çünkü onlar bilimin ışığında bize ışık çiziyorlar, yol gösteriyorlar. Yeri geldiğinde de dava yoluna başvurmak suretiyle kamunun zaman zaman yanlışlardan geri dönmesini sağlıyorlar" diye konuştu.

ŞEHİR ADINA ÇOK BÜYÜK FAYDALARINI GÖRDÜM

Meslek Odalarının her zaman yol gösterici olduğunu vurgulayan Başkan Tütüncü, “Ben 13 yıldır belediye başkanıyım. Bu belediye başkanlığım süresince mimar odaları, mühendis odaları ile birlikte beraberce çalışmaktan, sivil inisiyatifin bu anlamda görüşlerine kulak vermekten dolayı çok büyük faydaların şehir adına doğabileceğini gördüm, yaşadım, tecrübe ettim. Bundan dolayı da büyük bir mutluluk, büyük bir memnuniyet içerisindeyim. İnşallah bundan sonraki süreçte de Çevre Mühendisleri odamız başta olmak üzere, mimar ve mühendis odalarımızla şehrin ufkunu aydınlatacak konularda çalışmalarımızı sürdüreceğiz. “ dedi.

FOTOĞRAFLI

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber