Geri Dön
AntalyaZiraat Fakültesi Akademik Genel Kurul Toplantısı yapıldı

Ziraat Fakültesi Akademik Genel Kurul Toplantısı yapıldı

Ziraat Fakültesi Akademik Genel Kurul Toplantısı yapıldı

Ziraat Fakültesi Akademik Genel Kurul Toplantısı yapıldı

 

ANTALYA, (DHA) - AKDENİZ Üniversitesi Ziraat Fakültesi Akademik Genel Kurul Toplantısı yapıldı. Toplantıda Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Erkan 2021 yılını değerlendirdiği bir sunum yaptı.

Ziraat Fakültesi konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıya Akdeniz Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Cengiz Toker, Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Erkan ve Ziraat Fakültesi öğretim üyeleri katıldı. Toplantıda Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Erkan, 2021 yılını değerlendirdiği bir sunum yaptı. Tablolar ve görseller eşliğinde 2021 yılının ayrıntılı değerlendirmesini yapan Dekan Erkan, “Yaptıkları çalışmalarla ulusal ve uluslararası arenada adımızı duyuran öğretim üyelerimize çok teşekkür ediyorum. Fakültemiz her alanda kalitesini artırmaya devam ediyor. Bölge ve ülke tarımına bundan önce olduğu gibi bundan sonra da en iyi şekilde katkı sunmaya devam edeceğiz. Bundan sonra yapacak olduğumuz proje ve çalışmalarla da Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi markasını güçlendirmeye devam edeceğiz" diye konuştu.

Toplantıda, akademik çalışmaları ile ön plana çıkan ve gerçekleştirdiği projeler ile dış kaynaklı destek almaya hak kazanan öğretim üyelerine de plaket verildi.

FOTOĞRAFLI

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber