Geri Dön
AydınAYDINSPOR 1923’TE AKTAR İKİNCİ KEZ GİTTİ

AYDINSPOR 1923’TE AKTAR İKİNCİ KEZ GİTTİ

AYDINSPOR 1923’TE AKTAR İKİNCİ KEZ GİTTİ

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Aydınspor 1923’te ilk maçın ardından istifa edip daha sonra geri gelen teknik direktör Osman Aktar, ikinci maçın ardından tekrar istifa etti.
2. Lig Beyaz Grup’un geçtiğimiz hafta oynanan ilk maçında kendi sahasında Bayrampaşa’ya 3-2 mağlup olan Aydınspor 19232’te maçın ardından teknik direktör Osman Aktar, istifa ettiğini açıklamış ve birkaç saat sonra istifasını geri almıştı. Aydınspor 1923’ün grupta dün oynadığı deplasman maçında Menemen Belediyespor’a 3-0 mağlup olmasının ardından Osman Aktar, ikinci kez istifa etti. Aydınspor 1923 yönetimi, istifasını sunan Aktar’ın başvurusunu bu kez kabul etti. Aktar’dan boşalan göreve geçici olarak altyapı koordinatörü Mehmet Öztürk getirildi.
Aydınspor 1923 Kulübü’nden yapılan açıklamada; “2014-2015 sezonu öncesi Aydınspor 1923 kulübümüzün yaşadığı sıkıntıların ardından oluşturduğumuz yeni yönetim kurulumuz karar alıp. Teknik Direktör Osman Aktar ile anlaştık. Birlikte yaşadığımız süreci Teknik Direktörümüz Osman Aktar ile değerlendirdik. Bu değerlendirme sonucunda takımda bir kan değişikliğine ihtiyaç olduğu kararını aldık. Teknik Direktörümüz Osman Aktar, Aydınspor 1923 kulübünün menfaatleri doğrultusunda fedakarlık yapacağını yönetim kurulumuza ileterek görevinden istifa etmiştir. Osman Aktar’ın istifası ile boşalan teknik direktörlük görevine kimin getirileceğine karar verilene kadar takımımızı Altyapı Koordinatörümüz Mehmet Öztürk çalıştıracaktır” denildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber