Geri Dön
KuşadasıCHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun: Kuşadası'nın yıldızı her geçen gün parlıyor

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun: Kuşadası'nın yıldızı her geçen gün parlıyor

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun: Kuşadası'nın yıldızı her geçen gün parlıyor

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun: Kuşadası'nın yıldızı her geçen gün parlıyor

CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Kuşadası Belediyesi'ni ziyaret etti. Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel'den kentte yapım çalışmaları tamamlanan ve devam eden projelerle ilgili bilgi alan CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, "Kuşadası'nın yıldızı yapılan yatırımlar sayesinde her geçen gün parlıyor" dedi.
 
CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, bir dizi temasta bulunmak üzere dün Aydın'a geldi. Aydın'da Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ile bir araya gelen Torun, daha sonra Kuşadası'na geçti. Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Kuşadası'nda önce Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından eski Tariş arazisi üzerinde yapımı sürdürülmekte olan Kuşadası Belediyesi'nin yeni hizmet binasını inceledi. Proje ile ilgili yetkililerden bilgi alan Torun'a Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, CHP Aydın Milletvekilleri Bülent Tezcan ve Süleyman Bülbül, CHP Kuşadası İlçe Başkanı Mehmet Gürbilek ile partililer eşlik etti.
Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ve beraberindekiler eski Tariş arazisi üzerindeki proje alanını inceledikten sonra Kuşadası Belediyesi Ana Hizmet Binası'na geldi. Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel'den kentte yapım çalışmaları tamamlanan ve devam eden çalışmalarla ilgili bilgi alan Torun, Kuşadası'nda yaşama geçirilen projeleri çok beğendiğini belirtti.

'UYUM VE İŞBİRLİĞİ HİZMETE DÖNÜŞÜYOR'
Kuşadası'na gösterdiği yakın ilgiden dolayı Torun'a teşekkür eden Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, "Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu ile göreve geldiğimiz günden bu yana geçen sürede uyum ve iş birliği içerisinde çalışarak kentimizde çok önemli yatırımlar gerçekleştirdik. Kuşadası'nda iki belediyenin omuz omuza çalışmasıyla ortaya çıkan güç birliği kente her alanda yatırım olarak geri dönüyor" dedi. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ise "Belediye Başkanımız Ömer Günel ile bu dönemde Kuşadası'na pek çok hizmet ve yatırım yaptık, yapmaya da devam edeceğiz. Turizmin marka değeri olan Kuşadası'nın önemini çok iyi biliyoruz" diye konuştu.

'KUŞADASI'NIN YILDIZI PARLIYOR'
CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun da "Öncelikle Kuşadası'nda hayata geçirilen projeleri çok beğendim. Aydın Büyükşehir Belediyesi ile Kuşadası Belediyesi'nin uyum ve iş birliği içerisinde çalışması bizi çok memnun ediyor. Son 2.5 yılda Kuşadası'na her geldiğimde yaşanan değişimi görüyorum. Kuşadası'nın yıldızı yapılan yatırımlar sayesinde her geçen gün parlıyor" dedi.

KUŞADASI (Aydın), (DHA)

FOTOĞRAFLI

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber