Geri Dön
NazilliNazilli Belediyesi'nden YKS öncesi okullarda dezenfete çalışması

Nazilli Belediyesi'nden YKS öncesi okullarda dezenfete çalışması

Nazilli Belediyesi'nden YKS öncesi okullarda dezenfete çalışması

Nazilli Belediyesi'nden YKS öncesi okullarda dezenfete çalışması

Koronavirüs tedbirleri kapsamında halk sağlığına önem veren çalışmalarını sürdüren Nazilli Belediyesi, hafta sonu yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesi okullarda temizlik ve dezenfekte çalışması başlattı.

Nazilli Belediyesi ekipleri, 26- 27 Haziran tarihlerinde yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı öncesi ilçe genelinde sınavın yapılacağı okul binalarını temizleyerek tüm noktaların dezenfekte edilmesi için harekete geçti. Cumartesi ve Pazar günü üç farklı oturumda sınavın uygulanacağı sınıflar ile merdiven trabzanlarından lavabolara kadar her alan özenle temizlendi, dezenfekte edildi.

Sınava girecek tüm adayların ve salon görevlilerin sağlığının korunması için büyük titizlikle çalıştıklarını vurgulayan Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, "Pandemi döneminin ilk gününden bu yana sürdürdüğümüz hijyen seferberliğini bugün de devam ettiriyoruz. Öncelikle bu zorlu dönemde büyük bir fedakarlıkla çalışan tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Ekiplerimiz gün boyu çalışmalarını devam ettirecek. Nazilli Belediyesi olarak halk sağlığının korunması için üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yapmaya devam edeceğiz. Uzun bir çalışma döneminin ardından tüm adayların emeklerinin karşılığını alacağı bu maratonda sınava girecek herkese başarılar diliyorum" diye konuştu.

Murat GÜRKAN-Nazilli-(DHA)

FOTOĞRAFLI

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber