Geri Dön
NazilliYıldıztepe'nin yarım asırlık yol sorunu çözülüyor

Yıldıztepe'nin yarım asırlık yol sorunu çözülüyor

Yıldıztepe'nin yarım asırlık yol sorunu çözülüyor

Yıldıztepe'nin yarım asırlık yol sorunu çözülüyor

NAZİLLİ Belediyesi, yarım asırdır yatırım bekleyen Yıldıztepe Mahallesi 28 Sokak ve çevresinde yeni yol açma ve park yapım faaliyetlerine başladı.
Nazilli Belediyesi ekipleri, Yıldıztepe Mahallesi 28 Sokak ve çevresinde kalan alanlarda yeni yol açma, bakım, onarım ve parke taşı döşeme çalışmaları ile park yapım faaliyetlerine başladı. Yaklaşık 1 ay sürecek çalışmalarla, 28 Sokak ve bağlantı yollarının kazıma işlemleri yapılarak kenar bordür döşeme işlemleri tamamlandı. Mahalle sakinlerinin çalışmalar nedeniyle mağduriyet yaşamaması için, iş makinalarının faaliyetleri sırasında sulama yapılarak toz oluşumunun önüne geçildi. Çalışmaları yakından takip eden mahalle sakinleri, hayata geçirilen projelerden duydukları memnuniyeti dile getirerek Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan'a destek mesajı verdi.
35 kişilik ekip ve 10 iş makinası ile yürütülen çalışmaların kısa sürede tamamlanacağını dile getiren Başkan Özcan, "Bugüne kadar siyaset değil hizmet üretmek için çalıştık. Bunun karşılığını da vatandaşlarımız sevgisi ile bizlere gösterdi. Bundan sonra da tüm ekip arkadaşlarımızla birlikte Nazillimizde iyi ve güzel işler yapmak için çalışacağız" dedi.
Mahalle Muhtarı Ahmet Sak ise, "Çalışmaların devamını diliyor, Belediye Başkanımız Kürşat Engin Özcan'a teşekkür ediyoruz" dedi.

Murat GÜRKAN / NAZİLLİ (Aydın), (DHA)
FOTOĞRAFLI
 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber