Edremit Edremit'te 2024'ün ilk meclis toplantısı gerçekleşti

Edremit'te 2024'ün ilk meclis toplantısı gerçekleşti

03.01.2024 - 15:28 | Son Güncellenme:

Edremit'te 2024'ün ilk meclis toplantısı gerçekleşti

Edremitte 2024ün ilk meclis toplantısı gerçekleşti

BALIKESİR, (DHA)-BALIKESİR'in Edremit Belediyesi ocak ayı olağan meclis toplantısı Edremit Belediyesi Meclis Salonu'nda gerçekleşti. Avrupa Poomsae Şampiyonası'nda Avrupa Şampiyonu olan Edremit Belediyesi Taekwondo Spor Kulübü sporcusu Ecrin Yanıt madalyasıyla birlikte meclis toplantısına katıldı.

Edremit Belediye Başkanvekili Tümdeniz Çelebi başkanlığında toplanan yılın ilk meclisinde 19 gündem maddesi ve 8 ek gündem olmak üzere toplam 27 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı. Meclis toplantısında Denetim Komisyonu üye seçimi yapıldı. Yapımı tamamlanan parkların isim talepleri değerlendirilmek üzere ilgili komisyonlara havale edildi.
Kasım ayında Avusturya'da düzenlenen Avrupa Poomsae Şampiyonası'nda Avrupa Şampiyonu olan Edremit Belediyesi Taekwondo Spor Kulübü sporcusu Ecrin Yanıt madalyasıyla birlikte meclis toplantısına katıldı. Aynı zamanda Yazı İşleri Müdürü İsmail Yanıt'ın da kızı olan genç sporcuyu Başkanvekili Tümdeniz Çelebi ve belediye meclis üyeleri tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Başkanvekili Çelebi, Avrupa şampiyonluğundan sonra dünya şampiyonluğunu da Edremit'e getirmesi konusunda temennide bulunarak Edremit Belediyesi'nin desteğinin her zaman arkasında olacağını ifade etti.(DHA)

FOTOĞRAFLI