Geri Dön
MerkezNarven Sanat Sokağı'nda 'Rengin Derinliği' sergisi açıldı

Narven Sanat Sokağı'nda 'Rengin Derinliği' sergisi açıldı

Narven Sanat Sokağı'nda 'Rengin Derinliği' sergisi açıldı

Narven Sanat Sokağı'nda 'Rengin Derinliği' sergisi açıldı

Murat KÜÇÜK/BOLU,(DHA)- BOLU'da, ressamlar Melike Yaman ve Özlem Bozoğlu'nun 'Rengin Derinliği' adlı resim sergisi Narven Termal Kasaba Sanat Sokağı'nda açıldı. 
Bolu'da sağlık ve turizm tesisi Narven Termal Kasaba'da Melike Yaman ve Özlem Bozoğlu tarafından resim sergisi açıldı. Termal kasabadaki Sanat Sokağı'nda açılan sergi, tatilciler tarafından ilgi gördü. Sergi hakkında bilgi veren Melike Yaman ve Özlem Bozoğlu, "Pandemi sürecinde daha çok düşünmeye, daha çok eser üretmeye çalıştık ve daha öncesinde üretmiş olduğumuz eserlerimizle birlikte eserlerimizi sanatseverlerle buluşturmaya karar verdik. Pandemi önlemleri sebebiyle sanatseverler ile bir araya gelebileceğimiz, eserlerimiz ile ilgili görüş alışverişinde bulunabileceğimiz bir açılış kokteyli gerçekleştirememiş olmanın üzüntüsünü yaşıyoruz. Fakat bu süreçte Narven’de konaklayan misafirlerin ve sanatseverlerin sergimizi ziyaret edecek olmalarından dolayı da mutluluk duyuyoruz." dedi.
Melike Yaman ve Özlem Bozoğlu’nun eserlerini bir araya getirerek oluşturduğu ve 20’nin üzerinde eser Mayıs ayı sonuna kadar sergilenecek.  
FOTOĞRAFLI

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber