Geri Dön

Çankırı Valisi Ayaz, şehit mezarlarını ziyaret etti

Çankırı Valisi Ayaz, şehit mezarlarını ziyaret etti

Çankırı Valisi Ayaz, şehit mezarlarını ziyaret etti

Ramazan SARICI/ÇANKIRI, (DHA) - ÇANKIRI Valisi Abdullah Ayaz ve beraberindekiler, arife günü nedeniyle Garnizon Şehitliği'ndeki şehit kabirlerini ziyaret etti.
Şehitlik ziyaretine Vali Abdullah Ayaz ile birlikte Garnizon Komutanı Tuğgeneral Hakan Tunç, Vali Yardımcısı Abdullah Aslaner, İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, İl Jandarma Komutanı Albay Hıdır Ayçiçek, daire müdürleri, Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yüksel Teke ve dernek üyeleri ile şehit ve gazi yakınları katıldı. Programda şehitler için Kur'an-ı Kerim okunarak dua edildi.
Ziyaretin ardından gazetecilere açıklamada bulunan Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yüksel Teke, "Vatanın bölünmez bütünlüğü uğruna kurban vermiş olduğumuz evlatlarımızla, kardeşlerimizle, silah arkadaşlarımızla bayramlaşmak için, onların aziz hatıralarına sahip çıkmak için buraya geldik. Dua ettik, ruhları şad olsun. Allah onlardan binlerce kez razı olsun. Tüm İslam alemine hayırlı bayramlar diliyorum" dedi.
FOTOĞRAFLI

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber