Geri Dön

Feyzullah Aktan'a ‘Örnek Kıdemli Vatandaş' Ödülü

Feyzullah Aktan'a ‘Örnek Kıdemli Vatandaş' Ödülü

TEMA Vakfı Edirne İl Temsilcisi Şirin Çoğal, Keşanlı gazeteci Feyzullah Aktan’a ‘Örnek Kıdemli Vatandaş’ ödülü verildiğini söyledi.
Türkiye’nin yaşlılık konusunda ortak sesi olmak amacıyla kurulan Yaşlılık Platformu ve Yaşlılık Konseyi Derneği (TÜRYAK) bu yılın Örnek Kıdemli Vatandaşlarını Dünya Yaşlılar Günü kapsamında İstanbul’da bir araya getirdi. Saygı duruşu ve istiklal marşıyla başlayan törende derneğin kurucusu Mete Bora da unutulmadı.

Trakya’yı Aktan temsil etti
TEMA Vakfı Edirne İl Temsilcisi Şirin Çoğal, “Trakya’yı Örnek Kıdemli Vatandaş’ olarak Keşanlı kıdemli gazeteci Feyzullah Aktan’ın temsil ettiği törende; yurt içinden ve yurt dışından 37 Örnek Kıdemli Vatandaşlarımıza ödülleri takdim edildi. Yaşlılık Konseyi Derneği (TÜRYAK) tarafından, yurtdışındaki kıdemli vatandaşlarımızın da katılımlarıyla 28-29-30 Eylül 2017 tarihleri arasında İstanbul’da bir oteldedüzenlenen “TÜRYAK 2017 Örnek Kıdemli Vatandaş Ödül Töreni” etkinliği kapsamında, dünyanın dört bir yanından Örnek Kıdemli Vatandaşlar bir araya gelerek birbirleriyle tanışma fırsatı bulmuşlardır. Edirneli gazeteci Feyzullah Aktan’a ‘Örnek Kıdemli Vatandaş’ ödülü verildi" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber