Geri Dön

Havsa Kaymakamı Kısa'ya,  'yılın idarecisi' ödülü

Havsa Kaymakamı Kısa'ya,  'yılın idarecisi' ödülü

Havsa Kaymakamı Kısa'ya,  'yılın idarecisi' ödülü

EDİRNE, (DHA)- EDİRNE'nin Havsa ilçesi Kaymakamı Neslihan Kısa, gerçekleştirdiği başarılı çalışmalar nedeniyle Türk İdareciler Derneği tarafından yılın en başarılı idarecilerinden seçilerek, Merhum Vali Galip Demirel Sosyal Hizmet Ödülü'ne layık görüldü. 

Havsa'da 26 Ekim 2018 tarihinde ilçe Kaymakamı olarak göreve başlayan Neslihan Kısa, kısa süre içerisinde gerçekleştirdiği, millet kıraathanesi, birçok köyde çok amaçlı salon, çocuk parkı kurulumları, yol iyileştirme hizmetleri kapsamında parke taşı döşenmesini sağladı. Çocuk ve gençlere yönelik sosyal ve kültürel etkinlikler düzenlenmesi, şehit aileleri ve gazileri bir araya getiren programları hayata geçirdi. Sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfının aracılığıyla 125 ihtiyaç sahibi ailenin her gün yemek ihtiyacını gidermiş, temiz eller projesi kapsamında da temizliğini kendisi yapamayacak durumda olan yardıma muhtaç kişilerin evlerinin temizlik ihtiyaçlarını kurduğu ekip ile yapılmasını sağladı.

Havsa'nın köylerine ve mahallelerine bizzat giderek vatandaşlar ile buluşan Kaymakam Kısa, vatandaşların sıkıntıları yerinde dinleyip,
hızlı bir şekilde çözüme kavuşturarak devletin her zaman vatandaşın yanında olduğunu hissettirdi.

Havsa Kaymakamı Neslihan Kısa, 2019 yılı içerisinde yaptığı başarılı çalışmalar ve hayata geçirmiş olduğu projeler nedeniyle Türk İdareciler Derneği tarafından yılın en başarılı idarecilerinden seçilerek, Merhum Vali Galip Demirel Sosyal Hizmet Ödülü'ne layık görüldü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber