Geri Dön
KeşanAçık hava egzersizlerine katılan 25 kursiyere belgeleri verildi

Açık hava egzersizlerine katılan 25 kursiyere belgeleri verildi

Açık hava egzersizlerine katılan 25 kursiyere belgeleri verildi

Açık hava egzersizlerine katılan 25 kursiyere belgeleri verildi

KEŞAN(Edirne),(DHA)-EDİRNE’nin Keşan ilçe Belediyesi’nce 16 Haziran-16 Eylül tarihleri arasında Mehmet Gemici Cennet Bahçesi’nde ‘Sağlık için hareket et” sloganı ile düzenlenen açık hava egzersiz programını tamamlayan kursiyerlere belgeleri verildi.

Mehmet Gemici Cennet Bahçesi’nde düzenlenen törende konuşan Keşan Belediyesi Kurs Hocası Antrenör Mürvet Buruk, 25 kursiyerin kursa katılarak kurs belgesi almaya hak kazandığını belirtti.  

‘SPORU ULAŞILABİLİR KILMAK EN BÜYÜK ÖNCELİKLERİMİZDEN BİRİ’

Daha sonra söz alan Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, 16- 22 Eylül Hareket Haftası kapsamında bir arada olduklarını belirterek, “Hareketli yaşama teşvik eden belediyecilik anlayışımız ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Pandemi döneminde spordan uzak kalan vatandaşlarımız için Haziran ayında açık hava egzersiz programlarımızı başlatmıştık. Bugün, bu kapsamda 3 ay boyunca etkinliğimize gelen hemşehrilerimize kurs katılım belgelerini teslim ediyoruz. Biliyorsunuz ki, Keşan'ımızı sporu ve sporcusuyla gelişen bir kent yapmak için var gücümüz ile çalışacağımıza söz vermiştik. Keşan Belediyesi olarak sporu ulaşılabilir kılmak en büyük önceliklerimizden biri” dedi.

Helvacıoğlu, konuşmasının ardından 25 kursiyere katılım belgelerini takdim etti. Helvacıoğlu kursa katılan ve bu etkinliğe katılan tüm kadınların da Keşan Belediyesi’nin düzenleyeceği Edirne Kültür Gezisi’ne götüreceklerini sözlerine ekledi. Kursiyerler de kendilerine böyle bir imkanı tanıyan Mustafa Helvacıoğlu’na teşekkür etti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber