Geri Dön
EdirneKırkpınar Yağlı Güreşlheri'nin bilet fiyatları belli oldu

Kırkpınar Yağlı Güreşlheri'nin bilet fiyatları belli oldu

Kırkpınar Yağlı Güreşlheri'nin bilet fiyatları belli oldu

Kırkpınar Yağlı Güreşlheri'nin bilet fiyatları belli oldu

Olgay GÜLER / EDİRNE, (DHA)- EDİRNE'de bu yıl 661'incisi gerçekleştirilecek tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nin biletleri, bugün satışa çıkıyor. Bu yıl 100 ile 150 TL arasında satışa sunulacak biletleri, sporseverlerin 26 Mayıs tarihinden itibaren www.biletix.com adresinden ulaşarak, satın alabilecekleri bildirildi.

Edirne Belediyesinin organizasyonuyla 661'inci Kırkpınar Yağlı Güreşleri Festivali, 27 Haziran – 3 Temmuz 2022 tarihlerinde gerçekleştirilecek. Yağlı güreşler ise, 1-2-3 Temmuz tarihlerinde düzenlenecek. Kırkpınar Yağlı Güreşleri’ni Sarayiçi Er Meydanı’nda izlemek isteyen güreşseverler için ise bilet fiyatları belli oldu.  Güreşlerin ilk günü olan 1 Temmuz’da tribüne girişlerin ücretsiz olacağı Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde, seyirciler 2 Temmuz Cumartesi ve 3 Temmuz Pazar Günü, bilet alarak içeriye girebilecek.

Edirne Belediye Encümen Kararıyla 2 Temmuz Cumartesi Günü biletler 100 ile 120, 3 Temmuz Pazar Günü ise 130 ile 150 TL’ye satışa çıkarıldı. Kırkpınar’a gelmek isteyen sporseverler, biletlere 26 Mayıs tarihinden itibaren www.biletix.com adresinden ulaşarak, satın alabilecek.(DHA)

FOTOĞRAFLI

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber