Isparta AK Parti Isparta'da adaylarını tanıttı

AK Parti Isparta'da adaylarını tanıttı

10.02.2024 - 16:21 | Son Güncellenme:

AK Parti Isparta'da adaylarını tanıttı

AK Parti Ispartada adaylarını tanıttı

 

Nurettin ARKAN/ISPARTA, (DHA) - 31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak mahalli idareler seçiminde il, ilçe ve beldelerde belediye başkanlıkları için adayları belirleyen AK Parti'nin, Isparta'da aday tanıtım toplantısı gerçekleştirdi.
IYAŞ Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleşen törene AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hasan Basri Yalçın, AK Parti Isparta milletvekilleri Mehmet Uğur Gökgöz ve Osman Zabun, Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, ilçe ile belde belediye başkan adayları, parti yöneticileri ile çok sayıda partili katıldı.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hasan Basri Yalçın, Türkiye'nin iç ve dış politikada zor bir sınavdan geçtiğini dile getiri. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın istikrarlı yönetimiyle zorlukların aşıldığını kaydeden Yalçın, 31 Mart'ta halkın AK Parti belediyeciliğine olan güvenin sandıklara yansıyacağını söyledi.
AK Parti Milletvekili Mehmet Uğur Gökgöz ise Isparta'daki 22 belediye başkanlığını almak için son güne kadar çalışacaklarını dile getirdi Törende adaylar partililere tanıtıldı.
AK Parti'nin Isparta'daki merkez ve ilçe belediye başkan adayları şöyle:
"Şükrü Başdeğirmen (Isparta), Veli Kahraman (Aksu), Serdar Pehlivan (Atabey), Mustafa Özer (Eğirdir), Mehmet Sezgin (Gelendost), Mustafa Kaya (Gönen), Yusuf Murat Parlak (Keçiborlu), Kadir Heybeli (Senirkent), İsmail Yurdabak (Sütçüler), İsa Çarkacı (Şarkikaraağaç), Ahmet Oğuz Bakır (Uluborlu), Sürmeli Yağcı (Yalvaç), Mehmet Özata (Yenişarbademli).
Tören fotoğraf çekimiyle sona erdi. (DHA)

FOTOĞRAFLI