Eğirdir SDÜ Eğirdir Sağlık Hizmetleri MYO Kütüphanesi açıldı

SDÜ Eğirdir Sağlık Hizmetleri MYO Kütüphanesi açıldı 

07.02.2024 - 17:01 | Son Güncellenme:

SDÜ Eğirdir Sağlık Hizmetleri MYO Kütüphanesi açıldı 

SDÜ Eğirdir Sağlık Hizmetleri MYO Kütüphanesi açıldı

 

Kemal ERBEN/EĞİRDİR, (DHA) - ISPARTA Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Eğirdir Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu (MYO) bünyesinde kütüphane, çalışma salonu, mescit ve okul içerisinde bir dizi kullanım alanının açılışı yapıldı.
SDÜ Eğirdir Sağlık Hizmetleri MYO bünyesinde bir süredir devam eden inşaat çalışmalarında sona gelindi. Okuldaki kütüphane, çalışma salonu, mescit ve okul içerisinde bir dizi kullanım alanının açılışı SDÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Saltan ve Okul Müdürü Doç. Dr. İlyas Devran Çelik tarafından yapıldı. Etkinlikte konuşan Rektör Prof. Dr. Saltan, "Okulumuz bizim için kıymetli. Eğirdir, Isparta'nın incisi, okulumuzdaki bu dokunuşlar çok kıymetli öğrencilerimize hayırlı olsun. Okulumuzda yaşlılara, engellilere dokunan projeler geliştiriyorlar, nitelikli bir eğitim veriyorlar" dedi.
Okul Müdürü Doç. Dr. İlyas Devran Çelik ise "Okulumuza kazandırdığımız bu alanların tamamı hayırsever iş adamlarının desteği ile yapıldı. Emeği geçen herkese teşekkür ederim, öğrencilerimize hayırlı olsun. Çalışmalarımızın devamı gelecek" diye konuştu. (DHA)

FOTOĞRAFLI