Başakşehir Başakşehir Yeni Medya Akademi’de beşinci dönem başladı

Başakşehir Yeni Medya Akademi’de beşinci dönem başladı

27.11.2021 - 19:16 | Son Güncellenme:

Başakşehir Yeni Medya Akademi’de beşinci dönem başladı

Başakşehir Yeni Medya Akademi’de beşinci dönem başladı

İSTANBUL, (DHA) - Başakşehir Yeni Medya Akademi’de beşinci dönem eğitimleri başladı. Genç kursiyerler, ilk ders gününde medyanın önde gelen isimleriyle bir araya geldi.

Başakşehir Belediyesi Living Lab Teknoloji ve İnovasyon Merkezi’ndeki modern stüdyolar ve sınıflarda eğitim alacak genç YouTuber adayları, yeni dönemin ilk dersinde bir araya geldi. Medya sektörünün önemli isimlerinin bilgi ve tecrübelerini aktaracağı Yeni Medya Akademi’nin beşinci döneminde 20 kursiyerin eğitimleri başladı.

EĞİTİMLER 8 HAFTA SÜRECEK

Her dönem daha fazla ilgi gören Yeni Medya Akademi’de genç YouTuber adaylarına kaliteli ve doğru içerik oluşturma, profesyonel çekim yapma ve kurgu gibi birçok alanda 8 hafta boyunca eğitim verilecek. Erem Şentürk YouTube kanal açma ve kanal yönetimi, Ersin Çelik YouTube politikaları ve kuralları, Kadir Çetin diksiyon, Kaan Atilla Taşkın kamera, Niyazi Dölek yeni medya, Onur Barış kurgu alanındaki tecrübelerini kursiyerlerle paylaşacak.

MASKELİ VE MESAFELİ EĞİTİM

Eğitimlerde, Kovid-19 tedbirlerine özen gösteriliyor. Başakşehir Living Lab’e ateşleri ölçüldükten sonra maskeyle giriş yapan kursiyerlerin, hijyen kurallarına ve sınıflarda sosyal mesafe kuralına uymasına dikkat ediliyor.