Beşiktaş Beşiktaş Belediyesi’ne ait barınakta temizlik çalışması

Beşiktaş Belediyesi’ne ait barınakta temizlik çalışması

06.10.2021 - 12:29 | Son Güncellenme:

Beşiktaş Belediyesi’ne ait barınakta temizlik çalışması

Beşiktaş Belediyesi’ne ait barınakta temizlik çalışması

İSTANBUL, (DHA) - Beşiktaş Belediyesi ve özel bir temizlik teknolojileri firması iş birliğiyle Hayvanları Koruma Haftası kapsamında belediyeye ait hayvan barınağında kedi ve köpeklerin yaşam alanları profesyonel ekip ve cihazlarla temizlendi.  

4 Ekim Hayvanları Koruma Günü kapsamında, Beşiktaş Belediyesi’ne ait, rehabilitasyon merkezi olan barınak, özel bir temizlik teknolojileri firması ve Beşiktaş Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından temizlendi. Uygulamayla hem kedi ve köpeklerin tedavi edildiği hem de yaşam alanlarının yer aldığı bölümlerin daha da hijyenik olması sağlandı. Beşiktaş Belediyesi, Hayvanları Koruma Haftası’nda gerçekleştirmiş olduğu bu etkinlikle can dostları için daha iyi yaşam şartlarının sağlanması gerekliliğine dikkat çekti.

“CAN DOSTLARIMIZI YALNIZ BIRAKMIYORUZ”

Tüm can dostlarının korunması ve yaşam koşullarının iyileştirilmesi konusuna vurgu yapan Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat şunları söyledi:

“Hayatı birlikte paylaştığımız can dostlarımızı yalnız bırakmıyoruz. Güvenle yaşayacakları alanları artırmaya, her zaman sevgimizi paylaşmaya devam edeceğiz. 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü kutlu olsun.”