Beşiktaş Revival Konserlerinin son akşamında Ceylan Ertem sahne aldı

Revival Konserlerinin son akşamında Ceylan Ertem sahne aldı

06.09.2021 - 11:39 | Son Güncellenme:

Revival Konserlerinin son akşamında Ceylan Ertem sahne aldı

Revival Konserlerinin son akşamında Ceylan Ertem sahne aldı

İSTANBUL, (DHA) - Beşiktaş Belediyesi, Revival Konserleri kapsamında İstanbullu müzikseverleri son akşamda Ceylan Ertem konseriyle bir araya getirdi. Sanatçılar Parkı’nda gerçekleşen konsere ev sahibi Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat da katıldı.

Beşiktaş Belediyesi’nin, Getir ana sponsorluğunda ve +1 katkılarıyla 28 Ağustos’ta Moğollar Grubu ile başlayan Revival Konserleri dün akşam Sanatçılar Parkı’nda Ceylan Ertem konseriyle kapanış yaptı. Şarkıların hep birlikte söylendiği gece de müzikseverler unutulmaz bir gece yaşadı. Yoğun ilginin olduğu konserde hayranlarını şarkılarıyla eğlendiren Ceylan Ertem, Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat’a bu akşam ve Zafer Haftası dolayısıyla düzenlenen konserler için sahneden teşekkür etti.

Konser sonrası sahneye çıkan Başkan Akpolat, ünlü sanatçıya muhteşem konser için teşekkür etti ve şunları söyledi: Revival Konserleri ile 6 tane konser yaptık. Bugün sevgili Ceylan Ertem ile son konserimizi gerçekleştirdik. Gerçekten şarkılar, türküler çok güzeldi bende hayranlıkla izledim sizi. Konserlerimiz bugün son buldu. Bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Başkan Akpolat ayrıca Ceylan Ertem adına Tema Vakfı’na yapılan fidan bağışı plaketini de CHP Beşiktaş İlçe Başkanı Av. Gözde Fil ile birlikte ünlü sanatçıya takdim etti.