Geri Dön
İstanbulGüngören’de ‘Engelsiz Yaşam Pikniği’ düzenlendi

Güngören’de ‘Engelsiz Yaşam Pikniği’ düzenlendi

Güngören’de ‘Engelsiz Yaşam Pikniği’ düzenlendi

Güngören’de ‘Engelsiz Yaşam Pikniği’ düzenlendi

İSTANBUL, (DHA)- Güngören Belediyesi, ilçede yaşamını sürdüren engelli vatandaşlara yönelik ‘Engelsiz Yaşam Pikniği’ düzenledi.

Azizpaşa Mesire Alanı'nda gerçekleşen pikniğe katılan vatandaşlar, düzenlenen etkinlik ve oyunlar ile güzel bir gün geçirdi. Sabah saatlerinde ekipler tarafından özel olarak hazırlanan araçlarla mesire alanına taşınan yaklaşık 500 kişi, ‘Engelsiz Yaşam Pikniği’nde doyasıya eğlendi. Pikniğe katılan vatandaşlara Güngören Belediyesi ekipleri tarafından özenle hazırlanan kahvaltı ve öğle saatlerinde mangal ikramı yapıldı.

“ENGELSİZ YAŞAMA DESTEK VERİYORUZ”

Engelsiz Yaşam Pikniğine katılan Güngören Belediye Başkanı Bünyamin Demir, engelsiz yaşama destek verdiğini belirterek, "Engelsiz yaşama verdiğimiz desteği her geçen gün daha da artırıyoruz. Siz değerli engelli kardeşlerimiz, ailelerimizin ve kıymetli büyüklerimizin katılımıyla pandeminin yavaş yavaş sona ermesiyle uzun bir aradan sonra bir araya geldik. Güngören Belediyesi olarak düzenlediğimiz ‘Engelsiz Yaşam Pikniği’mize hoş geldiniz, bizlere mutluluk verdiniz. Engelli bireylerimize yönelik hizmetlerimize çok önemli katkıları olan değerli çalışma arkadaşlarıma en içten duygularımla teşekkür ediyorum. Bu etkinlikler yıl boyunca devam edecek. Sizlerin daha refah bir hayat sürmeniz için bizler de elimizden geleni yapmaya gayret göstereceğiz" dedi.

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber