Geri Dön
İstanbulKARTAL’DA HUZUREVİNDE YENİ YIL HEYECANI

KARTAL’DA HUZUREVİNDE YENİ YIL HEYECANI

KARTAL’DA HUZUREVİNDE YENİ YIL HEYECANI

Kartal Belediyesi, Kartal Tatlı Hayat Huzurevi’nde yaşayan vatandaşlar için yeni yıl partisi düzenledi.
Kartal Belediyesi, yılın son gününde huzurevinde yaşayan vatandaşları unutmadı. Kartal Tatlı Hayat Huzurevi’nde yeni yılı karşılama ve yaş günü etkinliğine Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Ömer Fethi Gürer, Kültür Müdürü Adem Uçar, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Dr. Dilek Kars ve sanatçı Özgür Doğan katıldı. Yılın son gününde Tatlı Hayat Huzurevi’nde kutlanan yılbaşı ve yaş gününde duygusal anlar yaşandı.
Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Fethi Gürer, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün her kesime hizmet için geliştirdiği projeleri anlatarak, Kartal’da bulunan yaşlılar için yürütülen çalışmalardan söz etti. Kimsesizler için evde yapılan bakım çalışmalarına değinen Gürer, Kartal’da huzurevleri ile iyi ilişkiler içinde bulunduklarını, Kültür Müdürlüğü olarak farklı etkinliklerle huzurevlerinde bulunan değerlerin güzel anlar yaşamasına vesile olduklarını ifade etti. Yılın son gününde huzurevinde olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Gürer, huzurevinde olanlara hizmet verenlerin de ciddi ve titiz çalışmalarından duyduğu memnuniyeti ifade ederek, yeni yıllarını kutladı.
Kültür Müdürü Adem Uçar ise, “Yılın son gününde bir huzurevinde yaşamın önemli bir kesitini oluşturan belli yaşa ermiş değerlerimizle bir arada olmaktan mutluyuz” dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber