Kartal Kartal'da vatandaşlara sıcak çorba ve çay ikramı

Kartal'da vatandaşlara sıcak çorba ve çay ikramı

26.01.2022 - 10:53 | Son Güncellenme:

Kartal'da vatandaşlara sıcak çorba ve çay ikramı

Kartalda vatandaşlara sıcak çorba ve çay ikramı

İSTANBUL, (DHA) - Kartal Belediyesi, soğuk havadan dolayı günlük hayatına devam etmekte zorlanan vatandaşlara sıcak çorba ve çay ikramında bulundu.

Kartal Belediyesi ekipleri, yoğun olarak kullanılan güzergâhlarda kar yağışı nedeniyle yollarda zorluk çeken vatandaşlara‘Mobil İkram Aracı’ ile sıcak çorba ve çay ikramında bulundu. Kar yağışı ve soğuk hava nedeniyle günlük yaşantılarına devam etmekte zorlanan vatandaşlar, sıcak çorba ve çay ikramını memnuniyetle karşıladı.

 “KOMŞULARIMIZI YALNIZ BIRAKMIYORUZ”

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, Kartal Belediyesi’nin karla mücadele noktasında ilçede tüm çalışmalarını devam ettirdiklerini, sıcak çorba ve çay ikramı ile karlı yollarda zor anlar yaşayan vatandaşlara destek olduklarını vurgulayarak, “Kartal Belediyesi olarak; komşularımızı bu zor günlerde yalnız bırakmıyoruz. Ekiplerimizle birlikte, sıcak çorba ve çay ikramı ile bir nebze olsun komşularımızın yanında olduğumuzu hissettiriyoruz. Karla mücadele çalışmalarımız ilçemizde gece gündüz devam ediyor” ifadelerini kullandı.