Küçükçekmece Küçükçekmece’de Kadir Gecesi programına vatandaşlardan yoğun katılım

Küçükçekmece’de Kadir Gecesi programına vatandaşlardan yoğun katılım

28.04.2022 - 12:49 | Son Güncellenme:

Küçükçekmece’de Kadir Gecesi programına vatandaşlardan yoğun katılım

Küçükçekmece’de Kadir Gecesi programına vatandaşlardan yoğun katılım

İSTANBUL, (DHA) - Küçükçekmece Belediyesi, Kadir Gecesi’nde Fevzi Çakmak Meydanı’nda düzenlediği iftar yemeği ile ilçedeki vatandaşları aynı sofrada buluşturdu. 3 bin kişinin üzerinde katılım sağlanan iftar organizasyonunda Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi, belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri, siyasi parti temsilcileri, muhtarlar vatandaşlarla aynı sofrada buluştu.

Vatandaşların büyük ilgi gösterdiği iftar yemeğinde Başkan Çebi, vatandaşlarla sohbet ederek, talep ve beklentilerini de dinledi. 

KEMAL ÇEBİ: BAYRAMINIZI ŞİMDİDEN TEBRİK EDİYORUM

Belediye Başkanı Kemal Çebi, “Ramazan ayının bu mübarek günü olan Kadir Gecesi’nde bir araya geldik. Davetimize eşlik eden, bizimle birlikte oruçlarını açan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ederim. Tuttuğumuz oruçların Allah katında kabulünü diliyor, gelecek yıllarda da orucumuzu birlikte açmayı umut ediyorum. Sizlerle birlikte olduğumuz sürece her şeyin çok güzel olacağına inanıyorum. Ramazan Bayramınızı şimdiden tebrik ediyorum.  Sizlere, sevdiklerinize, ülkemize, milletimize ve Küçükçekmecemize bereket, barış, hoşgörü ve mutluluk getirmesini temenni ediyor, saygılarımı sunuyorum’’ diye konuştu.

İftardan sonra Kur’an-ı Kerim tilaveti okunarak, dualar edildi. Ardından Muhammed Mesudi Kaya Tasavvuf Müziği ve Semazen Ekibi sahne aldı.