İstanbulMAHALLE ESNAFINA ÜCRETSİZ PERAKENDE SATIŞ PROGRAMI

MAHALLE ESNAFINA ÜCRETSİZ PERAKENDE SATIŞ PROGRAMI

26.05.2014 - 20:21 | Son Güncellenme:

.

MAHALLE ESNAFINA ÜCRETSİZ PERAKENDE SATIŞ PROGRAMI

Teknolojinin hayatımızda ve iş hayatındaki önemi her geçen gün artığını biliyoruz. Teknoloji kullanılmayan işletmelerin sorunları da her geçen gün doğal olarak artmakta. İşlerini teknolojiyle buluşturmakta oldukça zorlanan bakkal, manav, kasap ve diğer mahalle esnaflarına ücretsiz perakende satış programı çıktı. Program sayesinde işletmeler ürün yönetimini daha profesyonel hale getirecek.
Esnaf açısından Kar / Zarar analizleri yapmak artık daha kolay. MahalleEsnafi.com tarafından hayata geçen bu ücretsiz program ile artık esnaflarımız, stok bilgilerini anında güncelleyebilecek ve büyük işletmeler gibi bir barkod okuyucu cihaz ile barkod okutup satış yapabilecekler. Hem stoklarını kolaylıkla takip edebilecekler hemde her müşteri geldiğinde tek tek hesap makinesi ile hesap yapmak zorunda kalmayacaklar.
ESNAF İÇİN KOLAYLIK
Esnaflar için sistemde birde tek tek ürün girişi ile uğraşılmasın diye bir kolaylık yapılmış. Sistemde hazır 30.000 den fazla barkoduda girilmiş ürün programın içerisinde geliyor. Olmayan ürünleri de eklemek çok kolay.
Satış ekranında bile ürünler ile ilgili tüm işlemler yapılabiliyor.
PROFESYONEL TAKİP
Bu programı hayata geçirme süreçleriyle ilgili bilgi veren Toktaş, "Bu program sayesinde hem üye işyeri perakende satış programı elde edecek, hem de bizim üye iş yerinin tüm ürünlerini online tarafa aktarmamız kolaylaşacak" diye konuştu. Üye iş yerlerinin, mevcut ürünlerini mahalleesnafi.com'a yüklemekte yaşadıkları sıkıntılara kulak verdiklerini belirten Toktaş, “Mahalle Esnafı Ücretsiz Perakende Satış Programı” ile bu işlemin artık çok kolay hale geldiğine değindi.
KOLAY KURULUM AVANTAJI
Dileyen esnafların masaüstü bir bilgisayara söz konusu programı kolaylıkla kurabileceklerini belirten Toktaş, " http://www.mahalleesnafi.com ” adresinden ücretsiz olarak programın indirilebileceğini kaydetti. Bir barkod okuyucu cihaz temin ederek de tüm sistemin tamamen oluşturulabileceğine dikkati çeken Toktaş, şöyle devam etti: "Sistem kurulduktan sonra oldukça kolay işliyor. Bu sistemi kuran esnaf artık barkod okutarak satış işlemi yapabilecek. Zira programın içerisinde 30 binden fazla ürün mevcut. Aynı zamanda programda yer alan 'Satış İşlemleri', 'Alış İşlemleri', 'Cari İşlemleri', 'Stok İşlemleri', Raporlar', Parametreler' ve 'Online İşlem' modülleri bir esnafın ihtiyacı olan her operasyonu hızlıca ve daha sağlıklı yapmasını sağlayacak."