Geri Dön
MerkezBaşakşehir’deki bilgievlerinde farklı sanat dallarında eğitimler

Başakşehir’deki bilgievlerinde farklı sanat dallarında eğitimler

Başakşehir’deki bilgievlerinde farklı sanat dallarında eğitimler

Başakşehir’deki bilgievlerinde farklı sanat dallarında eğitimler

İSTANBUL, (DHA) -  Başakşehir Belediyesi, sanat yatırımlarına her geçen gün yenilerini ekliyor. 7’den 70’e tüm ilçe sakinlerinin hizmetine sunulan bilgievleri, birçok sanat dalında gençlere eğitim imkânı sunuyor. Bu merkezlerden biri olan Bahçeşehir Bilgievi, gençlerin yeteneklerini keşfetmesini sağlıyor.

SANAT DALLARI TEK ÇATI ALTINDA

Müzik, tiyatro ve el sanatlarını tek çatı altında toplandığı Bahçeşehir Bilgievi’nde Başakşehirli gençler, bir yandan usta eğitmenlerden ders alıyor diğer yandan sanatın her alanında gelişim imkânı buluyor.

SANATA GÖNÜL VEREN GENÇLERİN BULUŞMA NOKTASI

Bahçeşehir Bilgievi’nde profesyonel kadrolardan eğitim alma imkânı bulan Başakşehirli gençler, hayallerini süsleyen konservatuvar yolunun da kapılarını açılıyor. Bilgievinde sanatseverlere keman, gitar, piyano, ney, bağlama, ebru, resim ve tiyatro alanında eğitimler veriliyor.

Başakşehirli gençler bir yandan okul harici zamanlarını değerlendirirken, diğer yandan yeteneklerine uygun alanlara yönlendirilme imkânına sahip oluyor. Gençlerin sanata dair buluşma noktası haline dönüşen Bahçeşehir Bilgievi’nde kısa süre içerisinde yeni sanat dallarına yönelik eğitim faaliyetlerinin başlatılması planlanıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber