Geri Dön
İstanbulMutfağa giren babalar, çocuklar için pasta yaptı

Mutfağa giren babalar, çocuklar için pasta yaptı

Mutfağa giren babalar, çocuklar için pasta yaptı

Mutfağa giren babalar, çocuklar için pasta yaptı

İSTANBUL, (DHA) - Tuzla Belediyesi Anne Çocuk Eğitim Merkezi’nde Babalar Günü heyecanı yaşandı. Etkinlikte mutfağa giren babalar, çocuklara pasta yaptı.

Etkinliğe Başkan Yazıcı ve eşi Gönül Elleri Çarşısı kurucu gönüllerinden Dr. Fatma Yazıcı ve oğlu Yavuz da katıldı. Başkan Yazıcı ve programa katılan tüm babalar Tuzla Belediyesi Mutfak Atölyesi’nde çocukları ile pasta yaptı.  Program sonunda çocuklar babalarına, pasta yaptıkları için madalya takdim ettiler. Babalar Günü için özel olarak hazırlanan program renkli anlara sahne oldu.

“BÜTÜN BABALARIN GÜNÜNÜ KUTLUYORUM”

Program sonrasında konuşan Tuzla belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “Babalar Günü programı kapsamında pastamızı yaptık. Şimdi de yiyoruz. Babalar olarak pastayı birlikte yapmak ve çocuklarımız ile yemek çok güzel. Toplumun çekirdek yapısı ailedir. Bugün Babalar Günü ve babaların bir çınar gibi ailenin temelini oluşturan zemine çok büyük bir katkısı vardır. Ben tüm babaların gününü kutluyorum. Özellikle babalarını kaybetmiş olan vatandaşlarımıza da sabır ve uzun ömürler diliyorum. Ahirete intikal etmiş tüm babalara da Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber