İstanbul Şile Belediye Başkanı Ocaklı: Eğitime büyük önem veriyoruz

Şile Belediye Başkanı Ocaklı: Eğitime büyük önem veriyoruz

16.01.2024 - 15:41 | Son Güncellenme:

Şile Belediye Başkanı Ocaklı: Eğitime büyük önem veriyoruz

Şile Belediye Başkanı Ocaklı: Eğitime büyük önem veriyoruz

Nurcan KIRCALI/İSTANBUL, (DHA) – Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, ilçede okul ziyaretlerine devam ediyor. Okul ziyaretleri kapsamında açıklamalarda bulunan Ocaklı, “Eğitime büyük önem veriyoruz. Ülkemizin daha güçlü bir konumda olması eğitimle mümkün olacaktır. Bu anlamda Şile Belediyesi olarak üzerimize ne görev düşerse yapmaya hazırız” dedi.

Şile Borsa İstanbul 50. Yıl Çok Programlı Anadolu Lisesi, Şile Borsa İstanbul Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi ile Ayet Azer Aran Savunma Sanayi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okullarını ziyaret eden Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.

“YENİ HAFTAYA YİNE GENÇLERİMİZİN ENERJİSİYLE BAŞLADIK”

Eğitime ayrı bir önem verdiklerinin altını çizen Ocaklı, “Yeni haftaya yine gençlerimizin enerjisiyle başladık. Okullarımızı, öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi ziyaret etmeye, derslerine ve enerjilerine ortak olmaya devam ediyoruz. Onlar okudukça, onlar başardıkça bizlerde yanlarında olmayı sürdüreceğiz. Yatırım, proje ve hizmetlerimizle eğitimin, eğitimcinin ve öğrenci kardeşlerimizin her daim yanındayız” İfadelerini kullandı.

“İHTİYAÇ DUYULAN HER KONUDA OKULLARIMIZA DESTEK SAĞLIYORUZ”

Öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelerek sohbet eden Ocaklı, belediye olarak ihtiyaç duydukları her konuda Şile’deki okullara gerekli desteği verdiklerini ve vermeye de hazır olduklarını dile getirdi. Ocaklı, "Eğitime büyük önem veriyoruz. Ülkemizin daha güçlü bir konumda olması eğitimle mümkün olacaktır. Bu anlamda Şile Belediyesi olarak üzerimize ne görev düşerse yapmaya hazırız. Bugüne kadar Şile Belediyesi olarak okullarımıza ve öğrencilerimize farklı alanlarda farklı destekler sağladık. Sağlamaya da devam edeceğiz" dedi.