Geri Dön
BayraklıBayraklı Belediye Başkanı Sandal: Birlikte güzelleştireceğiz

Bayraklı Belediye Başkanı Sandal: Birlikte güzelleştireceğiz

Bayraklı Belediye Başkanı Sandal: Birlikte güzelleştireceğiz

Bayraklı Belediye Başkanı Sandal: Birlikte güzelleştireceğiz

İZMİR, (DHA)-İZMİR'in Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, İslam Kerimov Caddesi esnafıyla bir araya geldi. Bayraklı'da kaliteli mekanlar, modern yollar, kaldırımlar ve aydınlatma sistemleri ile vatandaşlar için cazibe mekanları yaratmak istediklerini söyleyen Sandal "Bu çabamızı birlikte taçlandırabiliriz. İş birliğinize ihtiyacımız var" dedi.

Bayraklı Belediyesi, ilçe genelinde yeni sosyal yaşam alanları yaratmak çalışmalara başladı. Her bölge için farklı farklı planlanacak çalışmaları, esnaf ile birlikte yürüteceklerini söyleyen Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, İslam Kerimov Caddesi üzerindeki işletme sahipleri ile buluştu. Sandal, kaliteli mekanlar, modern sosyal alanlar ve çevre düzenlemesi ile bölgeyi Bayraklı'nın yeni cazibe merkezi haline getireceklerini söyledi. Yapılacak çalışmalara destek vereceklerini belirten işletme sahipleri, Sandal'a teşekkür etti.
 
'BAYRAKLI TÜRKİYE'NİN CAZİBE MERKEZİ OLACAK'
Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, "Bayraklı'yı sadece İzmir'in değil, Türkiye'nin de kalbi yapmak, cazibe merkezlerimizi artırmak için çalışmalar yürütüyoruz. Bu düşüncemizi tek başımıza hayata geçiremeyiz. Esnafımızla, bölge halkıyla işbirliği yapmalı ve başarımızı birlikte taçlandırmalıyız. İlçemizin tarihi güzelliklerini, ticaret potansiyelini, genç ve dinamik nüfusunu da sürece dahil ederek, dayanışma ile ilçemizi kalkındırabiliriz. Dernekleşerek ve ilçeniz için elinizi taşın altına sokarak bize destek olabilirsiniz. İş birliğinize ihtiyacımız var" dedi.
 
ESNAFTAN DESTEK
Sandal, toplantının devamında esnafın talep ve önerilerini de dinledi. Pandemi, deprem ve ekonomik sıkıntıların kendilerini zora soktuğunu belirten işletme sahipleri, bir an önce projenin hayata geçirilmesini istedi. İşletme sahipleri, "Bayraklı ile ilgili alınacak her kararın yanındayız. 40 yıldır İzmir'de ilk defa bir başkan bizi çağırıp, fikrimizi soruyor. Çok mutlu olduk. Üzerimize düşeni yapmaya hazırız" dedi.
(DHA)

FOTOĞRAFLI

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber