Geri Dön
İzmirBÜYÜK AŞK ENGEL TANIMADI

BÜYÜK AŞK ENGEL TANIMADI

BÜYÜK AŞK ENGEL TANIMADI

İzmir’de, çocuk felci geçirerek tekerlekli sandalyeye mahkum olan milli basketbolcu Ali Asker Turan, yaşamını Hatice Aras ile birleştirdi. Çift, nikah sonrası basketbol salonuna giderek basketbol topu ile poz verdi.
İzmir’de Buca Belediyesi Engelliler Basketbol takımının gözdesi olan milli basketbolcu Ali Asker Turan, Hatice Aras ile dünya evine girdi. Turan, nikah masasından sonra soluğu basketbol salonunda alarak eşiyle bol bol fotoğraf çekildi. Eşinin engelli olmasını hiç önemsemediğini belirten Hatice Aras, “Onunla çok mutluyum” dedi. Çiftin nikah törenine basketbol takımından arkadaşları ve yakınları katıldı.
BASKET TOPUYLA MUTLULUK POZU
Türkiye’yi uluslararası engelli basketbol müsabakalarında başarıyla temsil eden milli basketbolcu Ali Asker Turan, bir arkadaş ortamında tanışarak gönlünü kaptırdığı Hatice Aras ile yaşamını birleştirdi. Kısa süren bir arkadaşlıktan sonra yaşamlarını birleştirmeye karar veren çift, Buca Nikah Salonu’ndan mutluluklarını ölümsüzleştirdiler. Nikah törenine milli basketbolcu Ali Asker Turan’ın takım arkadaşları ile çiftin yakınları katıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber