Geri Dön
İzmirDünyaca ünlü futbolcuların saçları Şenol Erdoğan'a emanet

Dünyaca ünlü futbolcuların saçları Şenol Erdoğan'a emanet

Dünyaca ünlü futbolcuların saçları Şenol Erdoğan'a emanet

Dünyaca ünlü futbolcuların saçları Şenol Erdoğan'a emanet

DİL eğitimi için gittiği İngiltere'de kurduğu Barber King markası ile dünyaca ünlü futbol yıldızları ve sanatçıları tıraş ederek tüm dünyaca tanınan Şenol Erdoğan, "Berberlerin lejyoneriyim. Çünkü Türk tıraş tekniğini dünyaya tanıtıyorum" dedi.

Berberliğe İzmir'de henüz 8 yaşındayken meyve kasalarının üzerine çıkıp saç keserek başlayan Şenol Erdoğan, 19 yaşında dil eğitimi ve mesleğini daha üst seviyelere çıkartmak için gittiği İngiltere'de adını dünyaya duyurdu.

Dünyaca ünlü futbol yıldızları, siyasiler ve sanatçıların saçlarını tasarlayan Erdoğan'ın müşterileri arasında Cristiano Ronaldo, Rio Ferdinand,  Anton Ferdinand, Scott Minto, Robbie Williams, Türk Milli Takımı'nın yıldız isimlerinden Hakan Çalhanoğlu, Cengiz Ünder, Cenk Tosun gibi bir çok ünlü isim yer alıyor.

DAHA YAPACAK ÇOK İŞİM VAR

İzlanda Milli Takımı oyuncularından Türk A Milli Futbol Takımı'nın yıldızlarına uzanan futbol dünyasının popüler isimleri arasında tanınan Şenol Erdoğan, kendini berberlerin lejyoneri olarak gördüğünü söylüyor:

"Beni İngiltere'de saç sanatçısı olarak tanımlıyorlar. Spor, siyaset ve iş dünyasından birçok önemli kişi tarafından tercih ediliyorum. Türk tıraş tekniklerini kullanarak bu seviyeye gelmek büyük onur. Tabii aynı zamanda büyük sorumluluk. Çünkü burada mesleğimi icra ederken ülkemi de tanıtıyorum. Tıraş esnasındaki sohbetlerimizde ülkemiz ve Türk insanına dair merak edilenleri anlatıyorum. Kendimi berberlerin lejyoneri olarak görüyorum. Ve daha yapacak çok işim var. Öncelikle Dubai ve Madrid, sonrasında ise dünyanın dört bir yanında markam ile yer almak için çalışmalarımı sürdürüyorum" dedi.

İZMİR, (DHA)

FOTOĞRAFLI

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber