Geri Dön
İzmirİzmir'de 5 ilçede 8 gençlik kampı açılıyor

İzmir'de 5 ilçede 8 gençlik kampı açılıyor

İzmir'de 5 ilçede 8 gençlik kampı açılıyor

İzmir'de 5 ilçede 8 gençlik kampı açılıyor

İZMİR, (DHA) - İZMİR Büyükşehir Belediyesi 20 Haziran-17 Ağustos tarihleri arasında 5 ilçede toplam 8 gençlik çadır kampı düzenleniyor. 20-22 Haziran tarihleri arasında Dikili'nin Çandarlı Mahallesi'nde yapılacak kamp için başvurular açıldı.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in 17-21 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen İzmir Gençlik Festivali'nde açıkladığı 'Gençlik Çadır Kampları' için son hazırlıklar tamamlandı. 20 Haziran-17 Ağustos tarihleri arasında 5 ilçede toplam 8 gençlik çadır kampı düzenleyen İzmir Büyükşehir Belediyesi, gençleri İzmir'in doğasıyla buluşturacak. 20-22 Haziran tarihleri arasında Çandarlı'da yapılacak kamp için başvurular başladı. Diğer kamplarla ilgili başvurular da kısa sürede açılacak. Sınırlı sayıda katılımla yapılacak kamplar doğa ve deniz temalarıyla düzenlenecek. Güzelbahçe Olivelo, Dikili Çandarlı, Bergama Kozak, Alaçatı Oasis, Yamanlar Sanatoryum ve Gümüldür Özdere'de toplam sekiz ayrı kamp kurulacak.
18-26 yaş arası gençlere açık olacak kamplar için başvurular 'www.gencizmir.com' portalı üzerinden yapılabilecek. Başvurusu kabul edilen gençler, seçtikleri kamp yeri ve tarihe göre sadece çadırlarını yanlarında getirerek doğa yürüyüşleri, spor etkinlikleri, sinema gecesi, müzik etkinlikleri ve çeşitli atölyelerden ücretsiz yararlanabilecek. (DHA)

FOTOĞRAFLI

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber