Geri Dön
TorbalıTorbalı Belediyesi'nden çocuklara 'Masal Dinletisi' etkinliği

Torbalı Belediyesi'nden çocuklara 'Masal Dinletisi' etkinliği

Torbalı Belediyesi'nden çocuklara 'Masal Dinletisi' etkinliği

Torbalı Belediyesi'nden çocuklara 'Masal Dinletisi' etkinliği

İZMİR, (DHA) - İZMİR'in Torbalı Belediyesi  sömestr tatilinde çocuklar için 'Masal Dinletisi' etkinliği düzenliyor. 24 Ocak-6 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek olan etkinlik ücretsiz olacak.

Torbalı Belediyesi, 3-9 yaş arası çocukların sömestr tatilini eğlenceli bir şekilde geçirebilmeleri için 'Masal Dinletisi' etkinliği düzenliyor. Tam tamına 2 hafta sürecek olan etkinlik için bütün hazırlıklar tamamlandı. 24 Ocak'ta günü başlayacak olan 'Masal Dinletisi' etkinliği 6 Şubat tarihinde sona erecek. 'Masal Dinletisi' pazartesi, salı ve çarşamba günleri olmak üzere haftanın üç günü Torbalı Belediyesi İstasyon Kafe'de çocuklarla buluşacak. 11.30-12.30 ve 17.30-18.30 saatlerinde günde iki seans şeklinde gerçekleşecek olan dinletiler ücretsiz olacak.

TEKİN'DEN ÇOCUKLARA DAVET
İlçede yaşayan çocukların tatillerini en iyi şekilde değerlendirmeleri için böyle bir etkinlik düzenlediklerini ifade eden Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, “Çocuklarımız karnelerini alıp, tatile başladı. Biz de çocuklarımızın daha verimli ve eğlenceli bir tatil geçirmeleri ve keyifle dinlenebilmeleri için 'Masal Dinletisi' düzenliyoruz. Bu sayede çocuklarımızın kültürel anlamda kendilerini geliştirmelerine yardımcı olmak istiyoruz. Torbalı'da yaşayan bütün çocuklarımızı etkinliğimize bekliyoruz. Çocuklarımızın iyi bir tatil geçirmelerini diliyorum" ifadelerini kullandı.

FOTOĞRAFLI

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber