Geri Dön
İzmirVAKIFBANK’TAN, İZMİR TİCARET ODASI ÜYELERİNE ÖZEL KREDİ PAKETİ

VAKIFBANK’TAN, İZMİR TİCARET ODASI ÜYELERİNE ÖZEL KREDİ PAKETİ

VAKIFBANK’TAN, İZMİR TİCARET ODASI ÜYELERİNE ÖZEL KREDİ PAKETİ

VakıfBank, İzmir Ticaret Odası üyelerine sunacağı ayrıcalıklı hizmetlerin yanı sıra 7 yıla kadar vadeli ve düşük faizli kredi kullanma imkanı sağlayacak .
Sağladığı finansal kaynakları, her türlü ihtiyaca göre geliştirdiği kredi ve bankacılık ürünlerini, uygun faiz oranı ve vadelerle reel sektörün hizmetine sunmaya devam eden VakıfBank, İzmir Ticaret Odası ile güçlerini birleştirdi. VakıfBank Genel Müdürü Halil Aydoğan ile İzmir Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Jak Eskinazi’nin katılımıyla, İzmir Ticaret Odası’nda imzalanan protokole göre VakıfBank; oda üyelerine, finansal ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla içerisinde cazip seçeneklerin yer aldığı paketlerle, uygun faiz oranı ve vade seçenekleriyle kredi kullanma fırsatı sunacak.
VakıfBank protokolde yer alan “Hesap Ortada Kredi Kampanyası” kapsamında; 7 yıla kadar vadeli iş yeri edindirme kredisini yüzde 1.03’ten başlayan faiz oranlarıyla, 5 yıla kadar vadeli işletme ihtiyaç kredisini ise yüzde 1.09’dan başlayan faiz oranları ile İzmir Ticaret Odası üyelerine sunacak. Üyeler ayrıca, uygulanacak finansal desteklerden ve VakıfBank KOBİDOST kampanyasındaki işletme ihtiyaç kredilerinden de uygun faiz oranlarıyla yararlanabilecek. Üyeler, nakdi, gayrinakdi krediler ve dış ticaret işlemleri için de uygun faiz, komisyon ve ödeme seçeneklerinde de faydalanabilecek.
VakıfBank Genel Müdürü Halil Aydoğan imza töreninde yaptığı konuşmada, “Tüm VakıfBank ailesi adına belirtmek isterim ki; 60 yıldır, bizlere emanet edilen finansal kaynakları ve bankacılık ürünlerimizi düşük faiz, uygun vade ve kolay ödeme koşulları ile müşterilerimize sunmayı bir görev biliyoruz. İzmir Ticaret Odası ile gerçekleştirdiğimiz yeni işbirliğimizin oda üyeleri için önemli bir finansman kaynağı sağlayacak olması nedeniyle son derece mutluluk duyuyoruz” dedi.
İzmir Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Jak Eskinazi ise “Bankaların reel sektöre sunduğu kredi olanaklarını oldukça önemsiyoruz. Bankacılık sektörüne iş dünyamızın ihtiyacı var. VakıfBank ile imzaladığımız protokol, içerdiği geniş alternatifler ile tüm üyelerimize hitap ediyor. 7 yıla kadar vadeli ve düşük faizli kredi kullanma imkanı sağlıyor” diye konuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber