Geri Dön
KayseriBaşkan Çolakbayrakdar, vatandaşlarla buluştu

Başkan Çolakbayrakdar, vatandaşlarla buluştu

Başkan Çolakbayrakdar, vatandaşlarla buluştu

Başkan Çolakbayrakdar, vatandaşlarla buluştu

KAYSERİ,(DHA)- KOCASİNAN Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Ziyagökalp ve Yenidoğan Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.
Kocasinan Belediyesi Ziyagökalp Semt Konağı’nda düzenlenen programa, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’ın yanı sıra, AK Parti Kocasinan İlçe Başkanı Hüseyin Okandan ve bölge sakinleri katıldı. Vatandaşla her zaman iç içe olduklarını belirten Başkan Çolakbayrakdar, “Rabbim, birliğimizi ve beraberliğimizi daim eylesin. Tüm Türkiye’ye örnek olan Kayseri belediyeciliğini en iyi şekilde yerine getirmek için yoğun gayret ediyoruz. Vatandaşlarımızın hayatlarını ilgilendiren ve onların hayatlarını kolaylaştıracak her konuda çözüm üretme noktasında çalışıyoruz. Yenidoğan Mahallesi’ndeki aile sağlık merkezi de bunlardan biridir. Vatandaşlarımızı bire bir etkileyen tesis için planlamalar yaptık ve protokol imzaladık. En yakın zamanda mahallemize aile sağlık merkezini kazandıracağız. Ayrıca Yenidoğan ve Ziyagökalp’a hitap edecek, bir spor tesisi daha yapacağız. İmar plan ölçeğinde yerini hazırladığımız tesisin, mülkiyet sorununu çözdükten sonra yerine getireceğiz” diye konuştu.
Çözüm Merkezi hakkında bilgi veren Başkan Çolakbayrakdar, “Sosyal medya, Kocasinan Belediyesinin web sitesi, mobil uygulamalı cep telefonu ve 0 (352) 222 70 00 nolu numaradan her şekilde belediyeye anında ulaşabilirsiniz. Talebiniz ne ise kayıt altına alınıyor ve bizim ekibimiz hızlı bir şekilde gereken hizmeti yerine getiriyor. Vatandaşımıza çok hızlı bir şekilde hizmet verebilmek ve beklentisini anında karşılayabilmek için kurmuş olduğumuz bir birimdir. Ayrıca belediye gelerek yüz yüze görüşüp taleplerinizi iletebilirsiniz” ifadelerini kullandı. (DHA)
FOTOĞRAFLI

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber