Hacılar Özdoğan, milli takım seçmelerine çağrılan futbolcuya başarı diledi

Özdoğan, milli takım seçmelerine çağrılan futbolcuya başarı diledi

06.12.2019 - 14:13 | Son Güncellenme:

Özdoğan, milli takım seçmelerine çağrılan futbolcuya başarı diledi

Özdoğan, milli takım seçmelerine çağrılan futbolcuya başarı diledi

KAYSERİ, (DHA) - HACILAR Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, U14 Milli Takım seçmelerine çağırılan Hacılar Erciyesspor futbolcusu Talha Özyürek'i makamında ağırlayarak başarı diledi.
10 Aralık 2019 ile 29 Ocak 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan U14 Milli Takım bölge seçmelerine çağrılan Hacılar Erciyesspor futbolcusu Talha Özyürek, Futbol Şube Sorumlusu Halit Aysu, ve ailesi ile birlikte Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan’ın misafiri oldu.
U14 Milli Takım seçmelerine çağrılan Talha Özyürek’i kutlayan Başkan Özdoğan “Altyapıya ne kadar destek verirsek o kadar meyvelerini elde edeceğimizin somut bir göstergesi bu. Sevgili anne ve babasına teşekkür ediyorum. Selçuk Gücer, Kahraman Avcı hocamın, Halit Aysu ağabeyimin çok emekleri var. Allah razı olsun. Genç takım ve altyapı çok önemli diyoruz.  Mayıs ayında faaliyete tam manasıyla başlayacak olan stadımızda da gençlerimiz başta olmak üzere tüm halkımızı da spora davet ediyorum. Hacılar Erciyesspor’u layık olduğu yerlere birlikte taşıyacağız. Altyapı her şeyimiz. İnşallah Talha kardeşimizi de U14 Milli Takımımız da görürüz.”dedi.

FOTOĞRAFLI