Geri Dön
KayseriKocasinan Akademi Mimarsinan Spor Tesisi açıldı

Kocasinan Akademi Mimarsinan Spor Tesisi açıldı

Kocasinan Akademi Mimarsinan Spor Tesisi açıldı

Kocasinan Akademi Mimarsinan Spor Tesisi açıldı

KAYSERİ,(DHA)- KOCASİNAN Belediyesi tarafından hizmete sunulan Kocasinan Akademi Mimarsinan Spor Tesisi, düzenlenen törenle açıldı.  
Kocasinan Akademi Mimarsinan Spor Tesisinde düzenlenen açılış törenine, Vali Gökmen Çiçek,  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, MHP İl Başkanı Adnan İncetoprak, meclis üyeleri, kamu kurum ve kuruluşların temsilcileri ve vatandaşlar katıldı. Açılış töreninde bir konuşan Vali Gökmen Çiçek, lojmanının Kocasinan’da olduğuna dikkat çekerek,  “Belediyelerin yatırımları ve işleri güzel ise vali de rahat ediyor, buraya atanan bürokrat ve ailesi de rahat ediyor. Ben bunun rahatlığını yaşıyorum. Ben aynı zamanda Kocasinanlıyım. Çünkü benim lojmanım, Kocasinan sınırları içerisindedir. Belediyecilik ve kurumlar arası kültürün olduğu şehre, vali olarak atanmaktan dolayı çok büyük mutluluk duyuyorum” diye konuştu.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ise Kocasinan’a toplam 30 tesis kazandırdığı için Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’a teşekkür ederek, gündeme dair değerlendirmelerde bulundu ve tesisin hayırlı olmasını diledi. Tesisin mahalle sakinlerinin yaşamlarına değer katacağını belirten Özhaseki; “Başkanımız Ahmet Çolakbayrakdar’ı tebrik ediyorum. Güzel bir tesis daha kazandırmış. Burada kadınlarımız, çocuklarımız ve erkek kardeşlerimiz için güzel tesisler yapmış. Bu zamana kadar başkanımız ilçemize 30 tesis yapmış, ellerine sağlık. Belediyeler bizim yüz akımız. Yerel yönetimler gayretli çalışıyor. Uyum kültürümüzün olduğu şehrimizde bereket var. Rabbim bizlere güzel işler yapmayı nasip etsin. Başkanımızdan Allah razı olsun. Bizlerde ona yardımcıyız. Emeğine sağlık” ifadelerine yer verdi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç da birliğin ve beraberliğin getirdiği bereketi, her açılışta hissettiklerini vurgulayarak, “Kayseri’de o kadar muazzam hizmetler yapılıyor ki; ardı ardına açılışlar gerçekleştiriyoruz. Birçok alanda ilimizde devasa hizmetler yapılmaktadır. Bir şeyler yaparsanız, daha fazlasını isterler. Yapmazsanız zaten kimse bir şey istemez. Onun için Ahmet başkanımızdan eğer muhtarlarımız bir hizmet istiyorsa, bilin ki Ahmet Çolakbayrakdar, hizmet ediyor, çalışıyor ve daha fazlasını da muhtarlarımız ve vatandaşlarımız istiyor. Bunu da vatandaşımız hak ediyor. Bundan dolayı başkanımıza hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar ise, “Kocasinan Belediyesi olarak hayatın her alanında olmaya gayret ediyoruz. ‘Nerede insan var ise biz orada olmalıyız’ anlayışı içerisinde hemşerilerimize en iyi hizmeti sunmanın çabası içerisindeyiz. Yapmakla mükellef olduğumuz asli işlerimizi her geçen gün daha iyisini ve daha fazlasını nasıl yapabiliriz arayışı içerisindeyiz. Asla yapılanları yeterli saymadan, hep daha fazlası ve daha iyisi diyerek kendimize yeni hedefler çiziyor, yeni projeler hazırlıyoruz. Yaşadığımız çevrenin; bizlere büyüklerimizden aldığımız ve çocuklarımıza miras olarak bırakacağımız en önemli varlığımız olduğunun şuuru içerisindeyiz" dedi.
FOTOĞRAFLI

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber