Geri Dön

Belediye Başkanı Gerenli: Lüleburgaz’a geri dönün

Belediye Başkanı Gerenli: Lüleburgaz’a geri dönün

Belediye Başkanı Gerenli: Lüleburgaz’a geri dönün

Vahit İŞBAŞARAN/LÜLEBURGAZ(Kırklareli),(DHA)-KIRKLARELİ’nin Lüleburgaz ilçesinde beyin göçünü tersine çevirecek girişimci ruhu ortaya çıkarmayı hedefleyen Geleceğin Yıldız Girişimcileri 3’üncü dönem eğitimleri düzenlendi.
Toplantıya katılan Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gereli, girişimcilik eğitimine katılan gençlere gittikleri yerlerden tekrar Lüleburgaz’a dönmeleri çağrısında bulundu.
Girişimci ruhu devam ettirmenin önemine vurgu yapan Başkan Gerenli: “Zaman zaman tökezlesek de yine ayağa kalkmak ve girişimci ruhu devam ettirmek, bugünün dünyasında teknolojiyle birleştirip inovatif yaklaşımlarla geleceği programlamak ve bunları Lüleburgazlı gençlerimizin yapması, gittikleri yerlerden de tekrar Lüleburgaz’a beyin göçü olarak geriye dönmeleri bizim en büyük hayalimiz” dedi. Öte yandan Gerenli gençlerin gerçekleştirecekleri çalışmalarla Türkiye’nin geleceğinde önemli bir yere sahip olduğunu söyleyerek, “Onlar bizim umudumuz. En önemli yatırım onlara yapılan yatırımdır. Onların geri dönüşleri bu kenti ve ülkeyi çok daha iyi noktalara taşıyacak” dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber