Geri Dön

ESKİ MHP MİLLETVEKİLİ DURHAN VEFAT ETTİ

ESKİ MHP MİLLETVEKİLİ DURHAN VEFAT ETTİ

21. dönem MHP Malatya Milletvekili Namık Hakan Durhan, tedavi gördüğü Ankara’da hayatını kaybetti. Durhan’ın cenazesi TBMM’de yapılacak törenin ardından Cumartesi günü Malatya’da toprağa verilecek.
Uzun süredir Ankara’da kanser tedavisi gören MHP Malatya 21.dönem Milletvekili ve eski MHP İl Başkanı Namık Hakan Durhan (58) hayatını kaybetti. Durhan’ın vefatı sevenlerini yasa boğarken, yarın TBMM’de resmi tören düzenleneceği öğrenildi.
Cuma günü 12.00’de TBMM’de yapılacak resmi törenin ardından Durhan’ın cenazesi memleketi Malatya’ya getirilecek. 7 Mayıs Cumartesi günü Şehir Mezarlığı’nda öğlen namazı sonrası kılınacak cenaze namazının ardından Durhan’ın cenazesi Yeşilyurt Mezarlığında toprağa verilecek.
Bu arada Durhan’ın vefatı sonrası bir mesaj yayımlayan İş adamı Reşat Erdoğan, “Ülkücü hareketin en buhranlı ve sıkıntılı dönemlerinde, hiç bir fedakarlıktan kaçınmamış, üstlendiği her görevi idealleri doğrultusunda hakkıyla yerine getirmiş, birlikte mücadele etme onurunu yaşadığım değerli dava arkadaşım, dostum, 21. Dönem MHP Malatya Milletvekili Namık Hakan Duran hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhum dava arkadaşıma Allah’tan rahmet sevenleri, ailesi ve ülkücü camiaya sabırlar dilerim” ifadelerine yer verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber