Geri Dön
KulaKula'da tam kapanma denetimleri aralıksız sürüyor

Kula'da tam kapanma denetimleri aralıksız sürüyor

Kula'da tam kapanma denetimleri aralıksız sürüyor

Kula'da tam kapanma denetimleri aralıksız sürüyor

MANİSA'nın Kula ilçesinde, yeni tip korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında "tam kapanma" uygulaması nedeniyle polis ve jandarma ekiplerinin denetimleri aralıksız devam ediyor.

Kula İlçe Emniyet Müdürlüğü, Kula İlçe Jandarma Komutanlığı ve Kula Bölge Trafik İstasyon Amirliği ekipleri, kentin farklı yerlerinde oluşturulan kontrol noktalarında denetimlerini aralıksız olarak sürdürüyor. Tam kapanma tedbirleri çerçevesinde günün her saati İlçe emniyet Müdürlüğü ekipleriyle, kamu kurum ve kuruluşlarında görevli memurlar da emniyet güçlerinin şehir içinde yaptığı denetimlere destek veriyor. Ayrıca kolluk kuvvetleri, İzmir-Ankara karayolundaki uygulama noktalarında da şehirlerarası giriş çıkış kontrollerini yapıyor. 24 saat esasına göre dönüşümlü olarak denetimleri sürdüren ekipler, tam kapanmanın ilk günlerinde seyahat izni olmayan birkaç otomobili geri çevirerek geçişlerine izin vermedi.

Öte yandan, Kula İlçe Emniyet Müdürü Burhan Demirkıran ve Kula İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Nurettin Yarımçam da denetim noktalarını sık sık ziyaret edip, personellere eşlik ediyor.

Hasan YİĞEN / KULA (Manisa), (DHA)

FOTOĞRAFLI

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber