Geri Dön
ManisaMahallenin yıllarca süren sorunu çözülünce teşükker mektubu yazıldı

Mahallenin yıllarca süren sorunu çözülünce teşükker mektubu yazıldı

Mahallenin yıllarca süren sorunu çözülünce teşükker mektubu yazıldı

Mahallenin yıllarca süren sorunu çözülünce teşükker mektubu yazıldı

MANİSA Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü'nün Kırkağaç ilçesine bağlı Güvendik Mahallesi'nde yaptığı sondaj çalışmaları sonucu, yerleşime verimli içme suyu kazandırıldı. Mahallelerinde 30 yıldan beri içme suyu sıkıntısı yaşadıklarını ifade eden Güvendik Mahallesi Muhtarı Erdem Kıvrak, Başkan Cengiz Ergün'e memnuniyetini ve teşekkürlerini ifade eden bir mektup gönderdi.

Kırkağaç ilçesine bağlı Güvendik Mahallesi Muhtarı Erdem Kıvrak, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'e gönderdiği mektupta duygularını şöyle ifade etti: "Sayın Başkanım. Mektubuma rüyaların başkanı diyerekten başladığım için affınıza sığınıyorum. Ama bu başlığın tek sebebi benim köyümün yaklaşık 30 yıldır süren su sıkıntısının çözülmesini sağladığınız içindir. Sizin ve eski MASKİ Genel Müdürümüz Şehnaz Başaran müdürüm ve o zamanki İçme Suları Daire Başkanım Bircan Hanımefendiye ve kısacası o ikiz kulelerdeki korumalardan en üstteki müdürüme kadar göğsünde ve sırtında Büyükşehir amblemi taşıyan tüm personelimize mahallem ve şahsım adına sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Sizi de en kısa zamanda köyümüze davet ediyorum"
Güvendik Mahallesi Muhtarı Erdem Kıvrak'a güzel sözleri ve mektubu nedeniyle teşekkür eden Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ise, "Manisa'mız genelinde hemşehrilerimizin gerçekten ihtiyaç duyduğu altyapı ve üst yapı projeleri ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Muhtarlarımızdan, mahallelerde yaşayan her bir hemşehrimizden aldığımız güzel ve olumlu geri dönüşler, yaptığımız işlerin doğruluğunu gösteriyor. Ayrıca bu güzel temenniler, tüm yorgunluğumuzu unutturup, şevkimizi arttırıyor. Güvendik Mahalle Muhtarımız Sayın Erdem Kıvrak nezdinde tüm Güvendikli hemşehrilerime teşekkür ediyor, ilk günkü aşkla ve şevkle hizmetlerimizi sürdüreceğimizi belirtmek istiyorum" diye konuştu.

MANİSA, DHA)
FOTOĞRAFLI

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber